Reklama

Reklama

The Bronze

Trailer

Obsahy(1)

Před deseti lety získala olympijská gymnastka Hope Ann Greggory bronzovou medaili a stala se tak americkou superhvězdou. Dnes však žije se svým otcem a sotva někdo zná její jméno. Krom mladé nadějné sportovkyně, pro kterou je Hope hrdinkou, u které by chtěla trénovat. Hope se ocitá na rozcestí: Vtáhne mladičkou atletku pod svá ochranná křídla a pomůže ji stát se hvězdou, nebo se rozhodne zničit tu holku, která tolik ohrožuje její statut maloměstské celebrity? (Larrysbride)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Filmy o transformaci arogantních asociálů jsou sázka takřka na jistotu. Melissa Rauch, známá především z TBBT, si svoji roli střihla bravurně. Ze svých nevymáchaných úst se nebála vypouštět jednu vulgární hlášku za druhou a nekompromisně stírat své okolí. Poznal jsem ji až podle hlasu. Značnou část stopáže se ji úspěšně dařilo skrývat své bujné pohoří. Při spinkací, gymnasticky laděné, scénce jsem se na chvíli potěšil, že je uvidím v plné kráse. Bohužel byla Melissa zastoupena asi o 20 let starší dablerkou a bylo to na první pohled znát. Ta paní měla dokonce i zcela jiný střih vlasů. Daná scéna byla sama o sobě luxusní a pro nejednoho diváka inspirativní, nicméně mě pohoří a zastřižený bobřík jakési pornoherečky opravdu nezajímá. Velmi mě překvapilo, že při závěrečné soutěži docela fungovala hra na emoce. To bych u podobného filmu nečekal. Melissa rozhodně ukázala, že je velmi kvalitní herečkou. Jen je podstatně obtížnější ji vybrat vhodnou roli. Nemyslím si, že by zvládla zahrát cokoli. Slabší 3 hvězdy. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel FFilipCZ. ()

Caelos 

všechny recenze uživatele

Heh, čekal jsem typický sportovní film o cestě ke "slávě", ale ono je to nakonec strašně vulgární komedie (samý fuck, cunt, dick a pasy) kde ukáže při akrobatickém sexu dvou gymnastů Wolowitzova manželka prsa, což pro mě bylo docela překvapení. Ne že bych se potřísnil z koz ve filmu, jen jsem nečekal že je ukáže ona. Vlastně celá ta akrobatická scéna je jako pěst do držky, člověk ji nečeká a rozhodně nečeká její provedení. Jinak je to typické klišé o tom, jak sebestředná mrcha přestala být mrchou. Ale zasmál jsem se. ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Naprostý skvost hezky po vzoru Orla Eddieho. Bohužel v tomto případě naprosto nedoceněný. Přitom se jednoznačně jedná o feel-good roku. Melissa Rauch, ačkoliv jsem jí ze začátku vůbec nemohl poznat, je i přes fakt, že je naprosto nesnesitelná, panovačná, věčně klející mrcha, je taky naprosto boží a naprosto ve všech scénách neskutečně nakládá, přičemž si zachovává svoji tvář nedoceněné dívky z prdelákova. Je naprosto neuvěřitelný, jak vše šlape jak má a nezvolní ani na chvilku. To se té dvojce vskutku povedlo. A ta scéna v hotelu naprosto neskutečná! ... 10/10"!! ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Konečne ďalší z filmov typu Krása na zabití. Bohužiaľ, aj s rovnakým nedostatkom. Musí to byť značne schizofrénne, písať/točiť niečo podobné; celý čas byť drzý a politicky nekorektný a na konci zabrednuť do presne tých typických spotených amerických klišé sračiek, z ktorých ste si celý čas robili srandu. Tak som si ulavil a teraz idem na brko a pustiť si to znovu, nakoľko som väčšiu prdel dlho nevidel. Prvá polka za 5*. Ps: Haley Lu Richardson je neskutočná šupa. Schválne som si s ňou pustil aj ďalší film a tam už tak roztomilá nebola. Je to určite tou postavou a mám podozrenie, že je trochu taká aj v reále. Predsa len je to pravdepodobnejšie, ako že je dobrá herečka. Ale nepotvrdila mi priateľstvo na facebooku :( ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

DING DING DING! Nechci předbíhat, ale myslím, že tu máme prozatímního favorita na můj nejlepší film tohoto roku. Od tohoto filmu jsem nečekal absolutně nic, narazil jsem na něj úplnou náhodou a nezjišťoval jsem si o něm naprosto žádné informace. Proto jsem byl velice mile překvapen a současně zaskočen, když se před mými zraky objevila Melissa Rauch (všemi moc dobře známá jako Bernadette z TBBT), jak skoro každou druhou větu kleje a sype ze sebe stírací hlášky. Film byl svižný, zábavný a celou dobu ho Melissa neskutečně táhla a já se bavil od začátku až do konce a u některých scén jsem opravdu zůstával s hubou dokořán - představte si, jako byste Sheldona viděli třeba jako Allana v Pařbě ve Vegas :D Opravdu úžasný, šílený, zábavný film s naprosto bravurně zahranou hlavní rolí. Po dlouhé době jsem nějakým filmem takto příjemně zaskočen. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama