Vladimír Menšík: Humor je vážná věc (TV pořad)

Komedie

Česko, 2014, 80 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• mchnk

Vladimír Menšík versus rok 2014. Nepochopitelně jednoduché, až tragické zpracování s pestrobarevným pozadím. Výběr komentujících, či vzpomínajících, nebo jak je nazvat, nechám raději bez podrobnějšího komentáře.(11.10.2014)

Hrají: Aleš Háma, Martha Issová, Jiří Mádl, Tereza Kostková, Martin Dejdar, Vojtěch Kotek, David Novotný, Iva Pazderková, Matouš Ruml, Martin Kraus, Roman Vojtek, Vladimír Menšík (a.z.)...... Aha, tak Menšík tam zřejmě dělal jen křoví, k moudrým plkům Issové a některým dalším..(12.10.2014)

Krásná vzpomínka na skvělého herce z doby co ještě herci měli talent.Jen mi na tom vadilo,že se Vladimírovi Menšíkovi vyjadřovali takové individua jako Issová,Kotek a Mádl.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.(17.8.2015)

Menčíka mam samozřejmě rád, ale větčina scének rozhodně nejni tak úžasnejch, jak se divákovi pořad snaží vsugerovat... hlavně ty vynucovaně retardovaný průpovídky od těžce nezáživný "omladiny" nebo co vlastně za vylízance dneska udává veřejnoprávní trendy fakt k posrání NEvtipný a trapný:)(28.8.2016)

Klasický střihový pořad z archivu ČT jen s novým ohozem, který má mladému divákovi připomenout velikána českého humoru. Záleží na posouzení každého, zda mu víc sedí nějaká osobnost, která pořad uvádí, nebo více známých mladých tváří (jako v tomto případě), kteří na podivně jednobarevném pozadí pronesou nějaký blábol. Naštěstí veškeré bláboly jsou dostatečně krátké a dočkáme se opravdu slušného nášupu scének (např. Tonda má ženskou, Narození miminka, Na úřadě - stavba záchodu, Lovu zdar, Milenec - nemilenec, Starý Janda) nebo humorných vystoupení z pořadů Vydržte až do půlnoci (1973), Vínečno rudé (1982), Silvestr budiž pestr aneb Do půlnoci mnoho času nezbývá (1972), Silvestr 79 aneb Hrajeme si jako děti (1979), Kabaret U zvonečku 2 (1970), Silvestr hravý a dravý (1978), Myslivečku, kdybys chtěl (1973), Kabaret U dobré pohody 6 (1974) a 18 (1977). Za výběr scének autory chválím, šlo o pestrý a hlavně zábavný výběr.(11.10.2014)

Osobnost.(27.8.2016)

• Kmotr76

Další z nekonečné řady recyklování "nezapomenutelných" scének televizní zábavy. Tentokrát v jiném a dost zoufalém a trapném kabátě - scénky jsou prokládány adoracemi Menšíka mladými herci. Naprosto zbytečný pořad. Howg.(10.8.2015)

Menšík klasicky pět hvězd. Scénky klasické ala silvestry. Některé z předělů působí jako strašná improvizace, jako kdyby některé komentující stopli na ulici s otázkou a teď nám něco povězte o ... a dali tam výsledné koktaní...(11.10.2014)

• blezg

Martu Issovou mám rád, ale přesto mi formát a nucené odosobněné plky vesměs lezly krkem. Špatnej kabát.(12.10.2014)

Očekával bych,že k nedožitým 85.narozeninám třeba divákům tvůrci odhalí něco ze zákulisí, nezveřejněné záběry, nebo něco z domácího archivu...to si asi schovávají až na 100.výročí. Menšík je záruka kvality, nicméně nic nového tento sestříhaný pořad nepřinesl.(12.10.2014)