• Wacoslav1

Mno dlouho jsem přemejšlel jak se mám k týhle trashovce postavit, nakonec to po zralý úvaze vidím na lepší 2* Film má svoje momenty od začátku až do konce se nebere vážně a je i celkem kompetentně natočen potíž je v tom, že nejzábavnější je úvodní naháněčka a zbytek už je trochu nevyrovnaný, ale jako jednohubka ujde.45%(30.5.2017)

• Lacike

Ten typ trashovej voloviny, ktora je celkom vtipna na ploche dvojminutoveho traileru, ale v celovecernej stopazi to zacne po chvíli nudit. Vtipov je proste malo a nie su extra zabavne. Film evidentne stal par dolarov, takze akciu tvoria len bitky a parkourove nahanacky. Bitky su mizerne. Choreografia je jednoducha. Hennigan predvedie par zakladnych wrestlingovych chvatov. Paradoxne najhorsie dopadlo niekolko bitiek ktorych sa zucastni aj Lateef Crowder a T.J. Storm. Su bleskovo zostrihane, snimane vo velkych detailoch a kamera sa trasie ostosest. Proste vidno velke hovno. Takze jednu hviezdicku davam hlavne za niekolko skvelych parkourovych kuskov, ktore predvedie Hennigan. Tie sa fakt vydarili. Skoda, ze tak kvalitny nie je cely film. 2/10.(29.5.2017)

Ze začátku mě to nějak moc extra nechytlo, ale když jsem viděl, co všechno John Hennigan v roli dělá, jakých kaskadérských kousků je schopný, musím uznat, že se mi jeho výkon hodně líbil, nemluvě o tom, že bylo fajn vidět zase nějaké staré známé tváře, které se dnes objevují jen v béčkových filmech.(24.1.2018)

• mimozakon

...alebo o tom, ako sa céčkový herci zjednotili a objavili sa spolu vo filmovej paródii na Renegáda...(18.7.2018)

• BOURQUE

Typická nízko-nákladová akčná vec, ktorá miestami stráca dych a nápaditosť aj na to, aby mohla parodovať sám seba. Nízka kvalita, slabý scenár, v podstate takmer zbytočná záležitosť. Osobné hodnotenie: 58% (*) (1.11.2018)