Boone je typ človeka, pre ktorého sláva znamená najviac. Práve kvôli tomu nachádza svoje poslanie v televíznej reality-show ako lovec odmien. Pre ešte väčšiu slávu sa rozhodne uloviť miestneho drogového kráľa. Čoskoro však zisťuje, že drogové impérium, ktoré chcel zdolať, je viac než dokáže zniesť, a že televízna sledovanosť a uznanie divákov nie je to najdôležitejšie. (Real Tom Hardy)

Wacoslav1

Mno dlouho jsem přemejšlel jak se mám k týhle trashovce postavit, nakonec to po zralý úvaze vidím na lepší 2* Film má svoje momenty od začátku až do konce se nebere vážně a je i celkem kompetentně natočen potíž je v tom, že nejzábavnější je úvodní naháněčka a zbytek už je trochu nevyrovnaný, ale jako jednohubka ujde.45% ()

SeBig odpad!

Začátek vypadal vtipně, ale čumět hodinu a půl na nakyho tarzana co skače po městě jak vopice mě fakt nejak nebavilo. Navíc mě to v půlce začalo srát, protože když sem to sledoval přišlo mi to nekonečný. Lamas a Sorbo? Hádej jak dlouho tam asi jsou a copak asi předvedou. Správně, uplný hovno. ()

Lacike

Ten typ trashovej voloviny, ktora je celkom vtipna na ploche dvojminutoveho traileru, ale v celovecernej stopazi to zacne po chvíli nudit. Vtipov je proste malo a nie su extra zabavne. Film evidentne stal par dolarov, takze akciu tvoria len bitky a parkourove nahanacky. Bitky su mizerne. Choreografia je jednoducha. Hennigan predvedie par zakladnych wrestlingovych chvatov. Paradoxne najhorsie dopadlo niekolko bitiek ktorych sa zucastni aj Lateef Crowder a T.J. Storm. Su bleskovo zostrihane, snimane vo velkych detailoch a kamera sa trasie ostosest. Proste vidno velke hovno. Takze jednu hviezdicku davam hlavne za niekolko skvelych parkourovych kuskov, ktore predvedie Hennigan. Tie sa fakt vydarili. Skoda, ze tak kvalitny nie je cely film. 2/10. ()

kaylin

Ze začátku mě to nějak moc extra nechytlo, ale když jsem viděl, co všechno John Hennigan v roli dělá, jakých kaskadérských kousků je schopný, musím uznat, že se mi jeho výkon hodně líbil, nemluvě o tom, že bylo fajn vidět zase nějaké staré známé tváře, které se dnes objevují jen v béčkových filmech. ()

BOURQUE

Typická nízko-nákladová akčná vec, ktorá miestami stráca dych a nápaditosť aj na to, aby mohla parodovať sám seba. Nízka kvalita, slabý scenár, v podstate takmer zbytočná záležitosť. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

enoemis13

Má to 2 béčka v názve, ale béčko to nie je, čo je to? ... tých 80 minút sa vlieklo, jeden mal pocit že prešli aspoň také 4 hodiny ... v polke ma to začalo na chvíľu baviť, keď mi napadlo, že to je paródia, veď toto nikto nemôže myslieť vážne ... nejaký obrátený Renegade ... alebo paródia na cumlikátora ... a oni to myslia vážne ... 15% ()