One Big Happy (TV seriál)

Komedie

USA, 2015, 6x22 min

• novoten

Z nenápadných komediálních pokusů sezóny 2014-15 mi právě OBH přišlo jako vůbec nejslibnější, ať už díky fajn nápadu, tak hlavně zásluhou Elishina návratu do seriálových vod. Když se k ní navíc přidala další kráska, která před nějakým tím rokem pravidelně obsazovala monitory dospívajících chlapců, zdálo se být napůl vyhráno. Jenže jindy sympatická Kelly Brook až neuvěřitelně přehrává, Zano působí díl od dílu otrávenějším dojmem a scénář pokaždé potřebuje několikrát za oněch dvacet minut za každou cenu vyřvat, že Lizzy je vážně lesbička. Vzhledem k tomu, že to divák pochopil přibližně po dvou minutách a pak šest epizod marně čekal na stálejší děj, který by se dokázal vyvinout z původního námětu, zůstává jediným pozitivem miss Cuthbert, i tentokrát jako nezdolatelně rozzářené slunce. Všechno ostatní je ovšem nečekaně ukřičený propadák.(8.6.2015)

Od seriálu jsem si nic moc nesliboval, protože Ellen DeGeneres pro mě není žádná modla nebo záruka vtipu. Přesto jsem na něj byl docela zvědavej a těšil jsem. Hlavní důvodem byla účast Elishy Cuthbert, kterou jsem si zamiloval v Happy Endings. Je to taková jednohubka, která má hodně společného s letošním Weird Loners - herec z HE, šest epizod, nasazení v midseason a konec po první sérii. Upřímně po pilotní epizodě jsem si myslel, že nezvládnu ani těch šest epizod. Neskutečně mi vadil ten smích narvaný snad za každou větu, dokonce i za ty co se ani nesnažily být vtipné. Postupem času jsem si zvykl (nebo jsem otupěl) a přišlo mi to o něco lepší. Zrušení se ale nedivím, protože se žádný zázrak nekonal. Největším kladem pro mě zůstane Elisha, i když i tu mám radši v jiných rolích.(25.6.2015)

• geklon

Já se poseru, náměty může neska psát asi úplně každej a na jakýkoliv téma. Co třeba.... Ruská kurva bez víza, co prodává zmrzlinu (jasně že ruskou) se zamiluje do britskýho teploše, který prohrál v pěvecký soutěži s nějakým tím debílkem z Hoňdirekšn. On se ale zamiluje do Daniela Nekonečnýho, který je v Americe na stáži, kde pracuje v delfináriu a zárověn je na svatební cestě s jednou ze svých roztomilých klientek. A proto, aby šlapka z Petrogradu mohla být štastná, musí bý štastný Assholenow (čti Arsenal) homoušek... to znamená postavit pro delfínku speciální bazén v předměstí New Yorku. Jo a ta Delfínka by se mohla jmenovat třeba Chlamidie. Každopádně tu ruskou čubku by si mohla střihnout ta extrémně vyhrocená pizda Brook, která vážně jediný co může nabídnout jsou dudy. Delfínku by dabovala Elisha a Nick Zano by Vám vyprávěl, jak potkal vaší matku.... Protože jakokoliv matku Nick Zano potká...prostě jí vojede a udělá jí dítě...To je přece jasný. Jiná kombinace těhle tří není v sitcomu možná. Není.(28.3.2015)

One Big Happy som začal sledovať iba kvôli Elishe. Zrušeniu sa nečudujem. Seriál ani nepoteší, ani neurazí. Ak nemáte čo s voľným časom tak je to vhodný zabijak času. Herci sú podľa mňa dobrí, ale všetko prehrávajú. Príde mi, že všade je nútený vtip, nútený smiech. Neviem vôbec či som sa aspoň raz poriadne zasmial. Asi len pri pilote pri spoločnej scéne Elishe a Kelly v kuchyni. No a k deju. Námet bol dobrý. Len sa im ho nepodarilo poriadne využiť. Viem si predstaviť, že ak by to pokračovalo ďalej, mohla pribudnúť ďalšia postava - partnerka pre Lizzy.(5.2.2017)

Slabší průměr. Příliš rychlé, hlučné, afektované a mně ne úplně sympatické. Ale moc se mi líbí postava Lizzy a konec konců, lesba těhotná s nejlepším kamarádem, který je ženatý, to tu ještě nebylo. EDIT po šesti dílech: zlepšují se, děj, u kterého se zdálo, že není kam ho posunout, se zvrhává do absurdních nereálných situací. Příliš mnoho svateb s jednou nevěstou.(21.3.2015)