Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V těle mrtvé námořnice, která skočila z věže, je nalezena syntetická droga. Tým se od její kamarádky dozví jméno dealera. Ten je vzápětí nalezen mrtev. Vyšetřování odhalí, že muž byl zabit tajemným zabijákem s přezdívkou Duch, který má už ve městě na svědomí několik obětí a který zřejmě pracuje pro čínskou mafii. Nicméně agenti zjistí, že za distribucí je místní gang. Hned poté dojde k zatčení Kendricka Lewise, vůdce gangu. (TV Nova)

(více)

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • V epizóde sa objavil aj skutočný americký minister námorníctva Ray Mabus. Hral agenta z Washingtonu, ktorý sa zastavil v bare Dwayna Pridea (Scott Bakula) a potom prešiel okolo Sonji Percyovej (Shalita Grant). Ray Mabus sa predtým dvakrát objavil aj v seriáli NCIS (od r. 2003). (koba)
  • Bežecké číslo agentky Percyovej (Shalita Grant) sa počas úvodnej scény mení. Najprv nosí číslo 2380, pričom identické číslo má aj agent Pride (Scott Bakula). Po stretnutí s Lorettou (CCH Pounder) sa jej číslo zmení na 2291 a napokon počas politického príhovoru nosí číslo 2533. (koba)

Reklama

Reklama