poster

Señora Acero (TV seriál)

Krimi / Drama

USA, 2014, 50 min

Scénář:

Juan Manuel Andrade

Hrají:

Blanca Soto, Litzy, Damián Alcázar, Rafael Amaya, Rossana San Juan, Gabriel Santoyo, Arturo Barba, Hugo Catalán, Alejandro Calva, José Luis Reséndez, Alejandro Peraza, Nubia Martí, Edgar Wuotto, Carmen del Valle, Graciela Orozco, Adriana Laffan, Lina Durán, Alan Del Castillo, Rosario Zúñiga, Tamara Mazarraza, Viviana Serna, Santiago Minor Lecay, William Miller, Alicia Zapien, Claudio Roca, Mauro Sanchez, Jorge Lan, Rebecca Jones, Carmen Madrid, Patricio Sebastián, Emilio Galvan, Abraham Sandoval, Martijn Kuiper, Sergio Lozano, Pedro Joaquín, Francisco Calvillo, Luciana Silveira, Aurora Gil, Maru Bravo, Marco Pérez, Patricia Rojas, Valentina Acosta, Paul Choza, Marco Antonio Aguirre, Julián Martínez, Iñaki Goci, Flavio Peniche, Alejandro Muñoz, Gabriel Godínez, Anna Ciocchetti, Isidora Vives, Susana Lozano, Roger Montes, David Chavira, Emiliano Zurita, Azul Alenka, Samantha Siqueiros, Alejandro Speitzer, Andrea Portugal, Mauricio Galan, Grecia Rodriguez, Tomás Rojas, Michel Duval, Christian Sánchez, Benjamín Rivero, Fabrizio Santini, Alejandro Caso, Fabián Corres, José Ramón Berganza, Jesus Fernandez, Michelle González, Jorge Almada, Antonio Alcantara, Markin López, Carolina Miranda
(další profese)
  • Tristeza
    ***

    Nic extra převratného se v tomhle případě nekoná. Señora Acero postrádá jiskru a určitou originalitu (proč jen se vyrojilo tolik nových narconovel?!?). Herecké výkony také nepatří k těm nejlepším (obzvláště Litzy) a kvalita akčních scén se pohybuje někdy mezi dokonalostí a místy slabým průměrem. Ale na bodnutí nožem do zadku jen tak nezapomenu :DDD(19.11.2015)

  • - V seriálu se mihl i Rafael Amaya v roli Aurelia Casillase - Auerlio je hlavní postavou úspěšného hitu El Senor de los cielos (od. r. 2013) který se stejně jako Senora Acero zabývá motivem pašováním a obchodem s drogami a řadí se do tzv. narconovel. (fiLLthe3DD)

  • - Natáčení čtvrté série (2017) započalo 31. května 2017. Tvůrci natáčeli v USA, konkrétně v Texasu (města Falfurrias, McAllen), San Diegu a New Yorku. Podstatná část produkce pak byla zaznamenána v Mexiku (města Nuevo Laredo a Tijuana). Rovněž se natáčelo v mexických ateliérech „Baja estudios“, kde se natáčely filmy jako Titanic (1997), Pearl Harbor (2001) či série Piráti z Karibiku. (fiLLthe3DD)

  • - V závěru čtvrté série (2017) se v drobném cameu objevil i herec José Luis Resendéz v roli "El Tecy" (antagonista první a druhé série) a naznačoval, že se vrátí i do série paté (2018). Teca se sice vrátil, nicméně tentokrát v podání herce Williama Millera. (fiLLthe3DD)