• Tristeza
    ***

    Nic extra převratného se v tomhle případě nekoná. Señora Acero postrádá jiskru a určitou originalitu (proč jen se vyrojilo tolik nových narconovel?!?). Herecké výkony také nepatří k těm nejlepším (obzvláště Litzy) a kvalita akčních scén se pohybuje někdy mezi dokonalostí a místy slabým průměrem. Ale na bodnutí nožem do zadku jen tak nezapomenu :DDD(19.11.2015)

  • - Původně se měl seriál jmenovat Mujer de Acero, nakonec byl však změněn na Señora Acero. (fiLLthe3DD)

  • - Natáčení čtvrté série (2017) započalo 31. května 2017. Tvůrci natáčeli v USA, konkrétně v Texasu (města Falfurrias, McAllen), San Diegu a New Yorku. Podstatná část produkce pak byla zaznamenána v Mexiku (města Nuevo Laredo a Tijuana). Rovněž se natáčelo v mexických ateliérech „Baja estudios“, kde se natáčely filmy jako Titanic (1997), Pearl Harbor (2001) či série Piráti z Karibiku. (fiLLthe3DD)

  • - Během natáčení páté série (2018) herečka Ana Lucía Dominguez (Tuti) na svůj facebook omylem přidala fotku, kde je v pozadí vidět i scénář k seriálu, jenž pátou sezónu označuje jako finální. Studio Telemundo se následně vyjádřilo, že tato série byla zamýšlena jako poslední. Zlé jazyky tvrdí, že za ukončení mohla nízká sledovanost. (fiLLthe3DD)