poster

My Little Pony: Equestria Girls II

 • USA

  My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Muzikál / Fantasy

USA / Kanada, 2014, 75 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeoffrey
  *****

  "Kreslený poníkový muzikál ze střední 2" je i podle mě lepší jak první díl, možná je to tím, že už jsem nebyl tak rozladěn z toho jak poníci vypadají v lidské podobě, možné mi víc sedl příběh a hudební stránka, nebo možná byly sirény lepší protivník a možná mě i docela mile potěšila postava Sunset Shimmer v téhle pro mě mnohem sympatičtější roli, no zkrátka kdo ví... Jediné v čem mám jasno je že tentokrát můžu dát 5* i když na 100% to nevidím, spíš na takových dobrých 9/10.(28.5.2015)

 • MorningStar
  ****

  „Sunset Shimmer, we need you!“ Popravdě mám z toho hodně rozpačité pocity. Těšil jsem se moc a celkově jsem i spokojený, jen je to strefování se do neduhů snazší, než tomu bylo minule. Říkejte si, co chcete, ale písničky už tak bombastické nejsou. Největší hit opět zazní ve školní jídelně, jinak je to, vzhledem k tomu že se děj odehrává během kapelového klání, docela bída. Opravdu dobré písničky spočítám na prstech jedné ruky a to i poté, co jsem si velmi nešikovně hrál s nožem. A ve finále, ironicky, pak padnou vůbec nejslabší díla. Příběh je zezačátku hodně utahanej, nic moc rozhovor tu, nic moc rozhovor tam a já se nemůžu zbavit obrázku na seznam, z něhož někdo odškrtává všechny povinné položky pro rádoby starší film. Záporačky představy hned v prvních minutách, check. Princezna Celestia a Luna odstaveny, aby nedělaly problémy, check. Hlavní hrdinka na scénu přichází až po dvaceti minutách, check. Holčičí tuli tuli ať se má mužské oko na co koukat, check. Jenomže s příchodem Twilight Sparkle přichází i všechno dobré. V tomhle okamžiku jako kdyby byl scénárista vyhozen od stolu a jiný se slovy: „Uhni, teď makám já!“ zachraňoval, co se dá. Vytknout se už toho pak moc nedá. Film je od této chvíle dospělejší, vážnější a starosti holek na úrovni, co diváka zajímá. Měření sil (a hlasů) s jinými kapelami - podle pravidla, že to nesmí být ani špatný ani moc dobrý - je hodně nápadité a přitom to odsýpá tak rychle, že nuda prakticky nemá šanci. Sunset Shimmer se mi líbila už v prvním díle, takže se mě nějaké „najednou ji žeru“ netýká. Myslím, že novému seriálu s ní v čele by se už nikdo nebránil. Oproti tomu záporáci evokující tupé namyšlené fifleny obdařené krásou a zpěvem… tentokrát bída. Zlatý Discord a král Sombra. A porovnávání magie ve finále taky nic moc. Jinak svět lidí pořád docela táhne. Pokud to neplatilo u prvního dílu, tak nyní určitě. Pevně věřím, že třetí díl nám všem vyrazí dech už něčím opravdu velikým. Dvojka totiž přišla se stejně pevnými základy, jenom ji stejně jako jedničce chybí asi dvacet minut.(2.11.2014)

 • Apolskis
  ****

  Lepší než první díl, civilnější chování postav, kde se pole působnosti neomezilo jen na školu, spousta vtipných narážek na Equestrii poníků a velmi sympatická Sunset, bohužel je od první chvíle jasné přes koho a jakým způsobem se doberou k typickému konci. Za nejlepší hudební kousek považuji "Under Our Spell".(16.11.2014)

 • HakitoCZ
  ***

  Musim rict, ze s puvodnim filmem se to neda srovnavat. Ano, mame spoustu chytlavych pisnicek, mame docela zajimave zaporaky, ale jen jednu zakladni dejovou linii. Equestria girls bylo rozfazovano do znovuziskani pratel a tak dal. Rainbow rocks uvidime jen Twilight v depresich, ze neumi napsat magickou pisen, Rainbow Dash, se neustale cpe do stredu deni bez ohledu na city jejich pratel, Fluttershy se boji vseho, Rarity nijak extra nevstupuje a Applejack je jedna z nich, kdo vlastne veci komentuje a nejak resi. Samozrejme, Pinkie je Pinkie a to umi dobre. Celkova myslenka 'Vydame hromady teaseru a cely soundtrack a figurky a ostatni merch dva, tri mesice pred premierovym promitanim filmu' mi prijde jako tah zcela mimo sachovnici. Byl to zajimavy zazitek, slyset treba Trixie zpivat v doprovodu specialni a sobe vlastni muziky, ale celkovy dojem je, ze Hasbro melo na vic.(25.10.2014)

 • Tambry1231
  ****

  No, nie často sa stáva že by dvojka bola lepšia než jednotka... ale pri Equestria Girls je 100% definitívne že dvojka je lepšia. Takže pozrime sa- Sunset Shimmer. OMG, Sunset Shimmer! V prvom filme som ju nemala velmi rada, pretože bola záporáčka a pretože sa mi jej polepšenie zdalo prirýchle. Ale v tomto? Úplne ma prekvapila! A to som si myslela že Discordové druhé polepšenie z epizody Twilight's Kingdom bolo najlepšie. No omyl! Jej túžba druhým pomáhať, zapadnúť a ako si stále svoju minulosť vyčítala ma fakt dojalo. Teraz je jedna z mojich oblúbených postáv. :D A teraz iné veci- pesničky? Chytlavé. Záporáčky? Prekvapivo sympatické, hoci ich stále nemám rada. Pre non-bronies nič moc, ale Bronies si tam určite niečo najdú. Skvelý film. Už sa teším na trojku. :)(3.3.2015)

 • - Jeden z kostýmov, ktoré si Rarity skúša pred vystúpením, pripomína masky členov Daft Punku. (RigorMortis)