Válka policajtů

The Parole Officer

Vojna policajtov

Komedie / Krimi

Velká Británie, 2001, 93 min

Lena Headey by se jako prostitutka patrně bez větších problémů uživila, ale kdyby se z inkognita vrátila do policejní uniformy, tak nemám nic proti vzájemné osobní prohlídce. Ona byla tím, co mne na snímku bavilo a snad ještě kurátorův podivný gang měl své chvilky, ale to bylo všechno. Policejní padouch byl nejprůměrnější z průměrných, příběh byl lehce stupidní a tradičně prkenný Steve Coogan mi zase jednou nacpal do hlavy otázku, které ptáky musel tenhle necharismatický týpek přeblafnout, aby se stal filmovou hvězdou.(13.5.2015)

• MaideN-SK

Na pár úsmevných situácií nič moc a musím sa priznať že som od britských tvorcov čakal niečo OVEĽA OVEĽA lepšie, inovatívnejšie a hlavne ZÁBAVNEJŠIE. Suchý humor, otrepané vtipy a situácie a na nervy lezúca tínedžerka. Škoda, malo to potenciál. Najhoršie na tom je, že sa dej odohráva akože v Manchestri a polovica (minimálne) exteriérov z mesta bola natočená v Liverpoole :( (Síce Liverpool je krajšie mesto, to áno, ale prečo to teda rovno nedali do Liverpoolu?)(28.8.2007)

Ale zasmál jsem se.... Začátek je luxusní, pak už je to takoví... slabší, ale původní myšlenka se mi líbí (to prasátko je boží! Robot brutální) i když je to blbost. XD Akorát bych trochu pozměnil název aby to dávalo větší smysl. Protože policajt tam je jen jeden... druhý je myslím že sociální pracovník a pár drobných delikventů. :) O válku tam vůbec nejde takže nechápu. O_o Tak co třeba "Potfuck na policajta" a nebo Lumpové a policajti.... já vím že to zní trochu infantilně. ale Válka policajtů moc smysl nedává. Jinak universal opět nezklamal... vcelku sranda, ale musíte vypnout mozek. :)(27.12.2012)

• Morholt

Coogana nemusím a tradiční anglický humor se nekonal. Vlastně se to nijak zvlášť neliší od tuctovek, které americké produkce chrlí po kopách. Netvrdím, že tu nebyl jediný důvod pro zasmátí, ale vzhledem k hodnocení jsem čekal podstatně víc. Pár procent navíc za Lenu, ale pořád to neni na víc, než na 40%.(2.1.2014)

Saimon na první pohled působí poněkud zmateně a tupě, ale není blbec. Z vervou sobě vlastní se vydává na cestu, která může vést buď ke smrti, vězení nebo odhalení policejní korupce. Scéna na horské dráze k z blití. CITÁT - Pardóóón.......... Simon Pegg je ve filmu vidět okolo 39 minuty ve scéně " ulomený Penis ". V celku povedená komedie, která moc nehledí na některé detaily o kterých by divák neměl moc přemýšlet, jinak by to musel již dávno vypnout. CITÁT - Promiň, právě děláme banku.......... Jak to tak chodí - bylo nebylo a při písni Heroes od Davida Bowieho http://www.youtube.com/watch?v=Tgcc5V9Hu3g&ob=av2e si všichni pěkně zatancují.(14.9.2011)