poster

Válka policajtů

 • Velká Británie

  The Parole Officer

 • Slovensko

  Vojna policajtov

Komedie / Krimi

Velká Británie, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  Saimon na první pohled působí poněkud zmateně a tupě, ale není blbec. Z vervou sobě vlastní se vydává na cestu, která může vést buď ke smrti, vězení nebo odhalení policejní korupce. Scéna na horské dráze k z blití. CITÁT - Pardóóón.......... Simon Pegg je ve filmu vidět okolo 39 minuty ve scéně " ulomený Penis ". V celku povedená komedie, která moc nehledí na některé detaily o kterých by divák neměl moc přemýšlet, jinak by to musel již dávno vypnout. CITÁT - Promiň, právě děláme banku.......... Jak to tak chodí - bylo nebylo a při písni Heroes od Davida Bowieho http://www.youtube.com/watch?v=Tgcc5V9Hu3g&ob=av2e si všichni pěkně zatancují.(14.9.2011)

 • MaideN-SK
  *

  Na pár úsmevných situácií nič moc a musím sa priznať že som od britských tvorcov čakal niečo OVEĽA OVEĽA lepšie, inovatívnejšie a hlavne ZÁBAVNEJŠIE. Suchý humor, otrepané vtipy a situácie a na nervy lezúca tínedžerka. Škoda, malo to potenciál. Najhoršie na tom je, že sa dej odohráva akože v Manchestri a polovica (minimálne) exteriérov z mesta bola natočená v Liverpoole :( (Síce Liverpool je krajšie mesto, to áno, ale prečo to teda rovno nedali do Liverpoolu?)(28.8.2007)

 • Prometheus69
  ****

  Ale zasmál jsem se.... Začátek je luxusní, pak už je to takoví... slabší, ale původní myšlenka se mi líbí (to prasátko je boží! Robot brutální) i když je to blbost. XD Akorát bych trochu pozměnil název aby to dávalo větší smysl. Protože policajt tam je jen jeden... druhý je myslím že sociální pracovník a pár drobných delikventů. :) O válku tam vůbec nejde takže nechápu. O_o Tak co třeba "Potfuck na policajta" a nebo Lumpové a policajti.... já vím že to zní trochu infantilně. ale Válka policajtů moc smysl nedává. Jinak universal opět nezklamal... vcelku sranda, ale musíte vypnout mozek. :)(27.12.2012)

 • Morholt
  **

  Coogana nemusím a tradiční anglický humor se nekonal. Vlastně se to nijak zvlášť neliší od tuctovek, které americké produkce chrlí po kopách. Netvrdím, že tu nebyl jediný důvod pro zasmátí, ale vzhledem k hodnocení jsem čekal podstatně víc. Pár procent navíc za Lenu, ale pořád to neni na víc, než na 40%.(2.1.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Lena Headey by se jako prostitutka patrně bez větších problémů uživila, ale kdyby se z inkognita vrátila do policejní uniformy, tak nemám nic proti vzájemné osobní prohlídce. Ona byla tím, co mne na snímku bavilo a snad ještě kurátorův podivný gang měl své chvilky, ale to bylo všechno. Policejní padouch byl nejprůměrnější z průměrných, příběh byl lehce stupidní a tradičně prkenný Steve Coogan mi zase jednou nacpal do hlavy otázku, které ptáky musel tenhle necharismatický týpek přeblafnout, aby se stal filmovou hvězdou.(13.5.2015)