Epizody(12)

TV spot

Jeoffrey

Vypadá to na anime složené z krátkých rádoby humorných příběhů situovaných do obchodu s mangou. První episoda mě skoro vůbec nebavila, styl humoru docela slabý, děj skoro žádný, charaktery nezaujaly, jako jediné pozitivum vidím animaci, která působila poměrně originálně a docela sympaticky... Bohužel to mi nestačí, takže když to shrnu do tohoto anime se pouštět nebudu. ()

adamulefa

Denki-gai je slušná slice of life komédia o siedmych zamestnancoch (3 chlapi a 4 baby) celkom veľkého obchodu s mangou. Zažívame s nimi starosti, radosti a samozrejme kopec humorných situácií. Neskorej sa dopracujeme aj do teritória vzťahov, čo som osobne moc nečakal. Čo je ale pre mňa tak trochu sklamaním, že nič z toho sa nevyrieši, pretože, ako to veľmi často býva pôvodný materiál, v našom prípade manga (manga o predavačoch mangy lol) naďalej vychádza. Čo by ma ale osobne zaujíma je vek našich hlavných postáv. Vôbec sa ho počas seriálu nedozvedáme, až na jednu malú výnimku. Čo sa týka technickej stránky môžem iba chváliť. Animácia, sountrack aj opening a ending sú veľmi vhodné a vystihujú tento žáner, o ktorom hovoríme. Príjemné prekvapenie jesene 2014 - go watch it ! ()