poster

Gugure! Kokkuri-san (TV seriál)

 • japonský

  繰繰れ! コックリさん

 • anglický

  Gugure! Kokkuri-san

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2014, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • yenn

  Emočně oploštělá Kohina mohla být vcelku zajímavou hrdinkou. Uplatnila by se jak v komedii založené na suchém humoru, tak ve vážněji pojatém seriálu (obé je zde naznačeno). To nerozumné děvče si však pohrávalo s věšteckou tabulkou kokkuri, a tak na sebe přivolala antropomorfního lišáka Kokkuriho, který pro křik a (obdrženou) ránu nejde daleko. Když se záhy objeví pes s obdobnými vlastnostmi, hravě neprůbojnou holčinu přehluší. Kdo by takové utlačování snášel déle než dva díly? 4/10(19.7.2015)

 • Jeoffrey
  *****

  O čem to je psát nebudu o to už se perfektně postarala Teelus. Kdybych to měl nějak stručně popsat, pak bych napsal asi jen úžasná šílenost... Zápletka je sice velmi jednoduchá, ale dosti zvláštní, hlavní postava (děvčátko Kohina) je totálně ujetá a přesto pro mě neuvěřitelně roztomilá a Kokkuri si získává svojí až rodičovskou péčí všechny mé sympatie. Ostatní postavy jsou taky zvláštní a přesto, že mají své nedostatky stejně si je člověk strašně rychle oblíbí. Je to příjemné, je to roztomilé, ale hlavně je to vtipné, takže se u mě střídaly záchvaty smíchu s příjemným hřejivým úsměvem u těch řekněme vážnějších pasáží. Celkový dojem ze sledování byl víc než příjemný a musím říct, že jsem si toto anime, které mi sloužilo jako nedělní večerníček, velice užil. Dle mého názoru určitě nejvtipnější a také jedno z nejroztomilejších anime podzimu 2014.(10.11.2014)

 • Starletka
  ****

  Originální, vtipná, zábavná a místy dost šílená oddechovka se sympatickými postavami a absurdním humorem. Plus pěkná animace, chytlavý opening a hezký ending. Ze začátku jsem se bála, aby to nebyla jenom další prachobyčejná reverse-harémovka, ale to se naštěstí nestalo. 7,5/10(24.11.2014)

 • Teelus
  *****

  Školačka Kohina, která si vsugerovala, že je panenka a tomu odpovídá i její strojené robotí chování, vyvolá při dětské hře liščího ducha Kokkuriho, kterého zaujme její bizardní chování a rozhodne se, že jí bude strašit, což v jeho podání zahrnuje starání se o malé divné děvče, především pak vaření, neboť vyhodnotí její šílenou lásku k instantním nudlím, jež jsou její jedinou stravou, jako životu nebezpečnou. Zatím není jasné, co vedlo Kohinu k tomu, že jí tak trošku ruplo v hlavičce, ale každopádně její chování a hlášky mě dostávají do kolen. Kokkuri je oproti tomu klasický sexy bishík trpící jistou nemotorností a notnou porcí ochranitelského pudu. Je to asi nejbizardnější komedie, co jsem zatím viděla a rozhodně stojí za to.(26.10.2014)

 • maneki_neko
  *****

  Kokkuri-san, který se rozhodl, že se bude starat o maličkou Kohinu, jejíž každodenní strava jsou instatní nudle, trpělivě snáší její komplikovanou osobnost. Vzápětí se k nim nastěhují i další duchové a z Kohiny se nedopatřením stává hlavní postava správně ujetého reverse harému. Extrémně vtipná záležitost s osobitým humorem.(19.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace