Epizody(24)

Pokračování seriálu Yowamushi Pedal (2013). Zbývají čtyři kilometry druhého dne třídenního závodu Iner-High. Navzdory všem očekáváním, Onoda Sakamichi a zbytek týmu Sohoku bojují o vítězství. Zbývají však ještě čtyři kilometry a třetí den závodu, jehož vítězství je nejdůležitější. Kdo vyhraje a bude na stupních vítězů? (H.Holleblum)

SonGokussj odpad!

První tři episody pokračují v duchu konce série minulé. Naprosto o ničem, na těch kolech snad nejedou. Jedou 50km/h, zavřená pusa, jeden u toho žvejká tyčinku, -stále- zrychlují a zrychlují a přitom je stále někdo předbíhá, pořád kecají a 24 minut jim trvá ujet 600m. Popírají zákony gravitace a logiky jízdy na kole... Je to tak komické, až je to smutné. Prozatím 10% || EDIT 28.12.2014 || Už to skončilo? Ani nevím. A nechce se mi to ani hledat. S tímto neztrácejte čas. Pokud hledáte nějaké psychologické povídání uprostřed "akce", mrkněte na Death Note, nebo klidně i na Kaiji-ho. Ten byl o MNOHO zábavnější. Yowamushi bych vyhlásil za jedno z nejhorších anime roku 20xx (ano. 2 x-ka. Ne jen jedno...) [Update 10. 03. 2015]: Díky bohu, že máme něco jako Yowamushi Pedal! Každé pondělí chodíme s chlapama do hospody, pak se vrátíme na pokoj a pod vlivem 2-3 pivem zkoukneme další episodu, kde stále jedou, stále zrychlují, stále řvou a dýchají jen nosem, vykecávají se u toho, dívají si na prdel, třou se, hlavama o sebe ťukají a pokud je seriál zaměřen na hlavního hrdinu, tak i fňukají :-D Děsím se, co budu dělat se životem, až tyto zábavné pondělí večery skončí a my se po hospodě nebudem mít na co koukat :-D Yowamushi je šílenost, díl co díl horší, xichty, andělská křídla, praskající rámy, toto show má "fšechno"! Boha jeho... Šílenost to je :-) [Update 17.3.2015]: Po dnešní ep je mi jasné, že toto show psal a ztvárnil někdo, kdo se ke kolu přiblížil jen na wikipedii... Jak může člověk zrychlovat do kopce, když má vepředu největší kotouč, vzadu také největší a pak přehazuje zadní na stále menší a menší a náš hlavní hrdina vykřikuje "Och ne!! Je na 5. kotouči, ještě má 5 před sebou!!!" a ostatní lidé komentují jeho jízdu "On pořád zrychluje!!!"... To je tak idi*tická věc, že lituji absence ještě horšího hodnocení na čsfd. ()