poster

Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

 • Japonsko

  Sanzoku no musume Ronja

 • Japonsko

  山賊の娘ローニャ

 • anglický

  Ronia the Robber's Daughter

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Japonsko, 2014, 26x25 min

Režie:

Goró Mijazaki

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • otík
  **

  Viděl jsem díl, kde se dcera narodila a jak ostatní loupežníci čumí na její matku, která ji jde kojit. Vskutku vtipná scéna. Jinak pro mně neobvykle hranatá animace, slušný dabing, očekávaný příběh.(13.2.2018)

 • GrooveJump
  *****

  Z perpspektivy dospělého to má jasné rezervy, nicméně perspektivou mé tříleté dcery, neexistuje lepší seriál. MangaRonja je dětský holčičí ideál. Potvrzeno rodičem....(25.5.2018)

 • Starletka
  ***

  Tenhle kousek je očividně určený pro děti, ale věřím, že se může líbit i dospělým. První dvojdíl je opravdu moc pěkný a pohádkový. Veliteli party loupežníků se narodí dcerka a všichni členové družiny se nad ní rozplývají a starají se o ni. V dalším díle stačí malá Ronja rychle vyrůst a sama se vydává do lesa vstříc novým dobrodružstvím. Ve výsledku to znamená, že většina epizod je věnována pohledům na krajinu a přírodu a na to, jak v nich hlavní hrdinka dovádí za zvuku svého zvonivého smíchu. Pro mě drop po 6. epizodě s tím, že se na to možná někdy dodívám. 6/10(24.11.2014)

 • tuwanakha
  ****

  Miyazakiho předělávka filmové Ronji, dcery loupežníka plná překrásných kreseb zachovává původní kouzlo fantasy pohádky.(3.5.2015)

 • Nonna
  **

  Můj bóže, to je zdlouhavý a nekonečný, že se to v tom nedělním studiu kamarád nedá vydržet. Ty dlouhé pohledy do očí a při rozčilení, to zbytečné pobíhání po lese.....zlaté původní filmové zpracování. A po dlouhodobé nudě najednou přijdou hrůzní skřítci Šedivíci a dítě se mi z nich rozeřve strachy a uteče do ložnice pod peřinu. Jediné, co oceňuju, je docela slušná animace.(21.10.2018)

 • sikky
  ****

  Seriál se dost věrně drží knihy. Děti jsou z něj nadšené a hrají si na Ronju a Birka. Pro dospělé místy trochu zdlouhavé a bez děje. Pěkná hudba. Osobně bych preferoval sestřih do 13 dílů. Ale 4* si zaslouží(3.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace