poster

The Ticket

Drama

USA, 2016, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mlle
  ****

  Je to vlastně takový celkem primární moralismus, prostý veškerých překvapení. Ale zpracování je fantastické (v doslovném významu slova) a Dan Stevens, kterému jsem v Downton Abbey nemohla přijít na chuť, přesvědčuje, že coby prvotřídní herec zvládne i ty nejnáročnější sólo akce. Stojí za to vidět.(22.4.2017)

 • Mukade
  **

  SPOILER ................................. zvrhlo sa to ku koncu na akúsi nerealistickú patetickú náboženskú agitku (dovtedy som tomu dával 4**)(10.4.2017)

 • Kaka
  **

  Pomalé, myšlenkové, hypnotické nic. Sice film pojednává o správných a špatných životních rozhodnutích, nicméně namísto rozboru hlavních hrdinů a jejich charakterové transformace "před a po" to scénárista spolehlivě cementuje náboženskou agitkou. Určitý tvůrčí potenciál tam je, ale bude to zřejmě ještě pár let trvat než uzraje. Stevensovi daleko víc sluší uhrančivý magor s útočnou puškou v ruce a Malin Akerman, která tady vypadá záměrně jak stará mladá, taky máme raději ve Watchmenech.(17.4.2017)

 • dragon'88
  **

  Tazko hovorit o spoileroch, kedze uz velmi skoro sa da tusit kam to moze smerovat a onedlho uz dava aj naznaky. Film vobec nemusel skoncit takto, uz ta zmena zivota hlavneho predstavitela bola podla mna evidentne k horsiemu, cely ten "trest" uz bol akosi navyse. Takto to funguje iba velmi doslovne a nedava to velmi zmysel.(31.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace