poster

I'll See You in My Dreams

Komedie / Drama

USA, 2015, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  ****

  Velice milá připomínka, že ani v důchodcovském věku život nekončí, stále se lze (s kamarádkami) společensky družit, neotupit samotou nebo stereotypem, i se zamilovat (přestože na bolestně krátkou chvíli). Samozřejmě, že spoustě "stavů" ulehčí, pokud stáří čelíte se sklenkou lahodného vína ve slunečné Kalifornii, střídavě na jachtě a golfu. :-) Stále elegantní Blythe Danner jimi provedla naprosto suverénně, přirozeně a opravdově.(13.2.2018)

 • black8
  ****

  Keď sa budeme pozorne pozerať, zistíme, že staroba sa nemusí až tak veľmi odlišovať od iných fáz našich životov. Môžete byť sami, môžete byť v zajatí stereotypov, môžete sa zamilovať, môžete stratiť a môžete hľadať a nachádzať silu ísť ďalej, napríklad aj v človeku, ktorý vám čistí bazén - áno, toto nie je film o slovenských alebo českých dôchodkyniach, ale vôbec to nebráni v tom, aby ste tento príbeh precítili.(29.10.2017)

 • anarya
  ***

  Hromada alkoholu, prázdných rozhovorů, každodenních úkonů, přemítání o smrti a rozhodně nečekejte žádný úžasný konec. To je život, - a tento film, který se ho snaží zachytit. Přesně řečeno fázi stáří. Jestli se chcete koukat na prachaté, obdivuhodně dobře vystrojené důchodce, žvatlající nikam nevedoucí řeči, poslužte si.(29.8.2015)

 • kaylin
  ***

  Fajn film, který má takový příjemný průběh, jsou zde takové menší zvraty, které ale nemají za úkol vás a každou cenu odrovnat, až to nakonec vede ke konci, který opravdu skutečným koncem není. Ale tak o to opravdu ani nejde, jde o ty příjemné herecké výkony, které jsou uvěřitelné a které ukazují, že je možné natočit film o životě, nepřehánět a přesto bavit.(30.8.2015)

 • BOURQUE
  ****

  Film zachytávajúci život staršej pani, ktorá žije veľmi jednoduchým spôsobom. Príbeh nehrá na nič, herečky a herci hrajú jednoducho a prirodzene. Je jedno, že ktorú scénu si zoberiem (nakupovanie pod vplyvom trávy alebo karaoké v baru), všetko je tu zahrané a sfilmované pekne. Neskutočne sympatická B. Danner! S. Elliott je frajer, ale škoda, že nedostal ešte väčší priestor. Osobné hodnotenie: 80% (****) (19.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace