Reklama

Reklama

Ztraceni ve Florencii

  • USA Lost in Florence (více)

Obsahy(1)

Když Eric Lazard (Brett Dalton), bývalý vysokoškolský fotbalista se zlomeným srdcem, navštíví v Itálii svou sestřenici Annu (Stana Katic), která zde žije a učí cizince italsky, nemá dopředu vůbec tušení, že se zaplete nejen s místní ženou Stephanie (Alessandra Mastronardi), ale také do místního nebezpečného a riskantního florentského sportu. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Recenze (8)

hansel97 

všechny recenze uživatele

Prázdné a předvídatelné. Jediná dobrá věc je na celém filmu Florencie, ale to opravdu těžko můžu zohledňovat, jelikož to zásluha filmu není. Fakt slabé a nefunguje to ani jako oddechovka. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Špatně zapamatovatelná pohlednice z Florencie. Hloupý, pomalu bezici film, využívící kouzlo místa. Je to taková příjemná nenáročná telenovela zřejmě scénáristou spíchnutá za jednu noc u kafe pro publikum toužící po víně a špagetách. ()

Reklama

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

bože, ten chlap byl ale ukňouraný.Jako když vezmete dítěti jeho oblíbenou hračku.A scéna s těmi krabicemi které stěhoval na louku aby pak slyšel TO slovo,ta fakt byla trapná ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Klasická romance, která chce těžit v podstatě jen z toho, že je zde kontrast krásného italského města a sportu, který má historické kořeny a který je drsný. Samotné znázornění sportu ale není nijak drsné, spíše je takové nijaké. Podobná je i romance, která se nesnaží pobouřit, ale jede v klasických kolejích, což je trochu nuda. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama