Reklama

Reklama

Příchod temné noci

  • USA Hard Night Falling (více)

Agent Anderson si chce po letech potírání zločinu vzít konečně chvíli volno a strávit ho se ženou a dcerou ve vile v Toskánsku. Na dům však zaútočí nebezpečný gangster, který zde hledá zlato. Andersonovi nezbývá než vzít do ruky zbraň a svou rodinu ochránit... Tým Interpolu v čele s Michaelem Andersonem jde po Gorovi, gangsterovi, který obchoduje se zbraněmi a drogami. Jejich mise je ale neúspěšná a tak se zdá, že na Gora si budou muset policisté počíhat jindy. Náhodou je pak Michael pozván na banket ve vile milionáře Rossiniho. Ten nepřeruší nikdo jiný, než Goro a jeho nohsledi, kteří si přišli pro cenné mince v hodnotě sta milionů. Michaelovi se podaří uprchnout a zosnuje plán na to, jak z vily vysvobodit svou ženu a také všechny rukojmí... (TV Prima)

(více)

Recenze (20)

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Neivenční a rutinní béčko, který po stopadesátý zpracovává Die Hard schéma. Na řemeslný i režijní úrovni je to jako předchozí Lundgrenův film The Tracker. Lundgren má pořád charisma, ale už je vidět, že je starej a představa, že by např. odehrál Eckhartovu fyzicky náročnou roli v Line Of Duty je z žánru sci-fi. Naštěstí, kam nemůže těžkopádnej Lungren, nastrčí režisér jeho sexy černovlasou parťačku, která je po fyzický stránce dost schopná a s teroristama si hravě poradí. Celkově je Hard Night Falling z toho druhu filmů, který neurazí, ale ani nenadchnou. Nicméně, pokud je někdo fanoušek žánru, jednou se to vidět v pohodě dá. ()

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Die Hard by som v súvislosti s týmto filmom nespomínal, pretože si to nezaslúži. Nejaká banda dementov prepadne večierok v luxusnom baráku a zvyšok filmu všetci zmätene pobehujú po baráku. Sem tam sa tam mihne spomalený Lundgren. Aj keď v bitkách sú spomalení a neohrabaní vlastne všetci, takže posudzovať Lundgrenovu formu podľa choreografie týchto mantákov môže len idiot. Dokonca ani tá čiernovlasá babenka, ktorá sa trochu predviedla v predošlej Lundgrenovke Acceleration, tentoraz nemá šancu zažiariť, lebo keď sa už náhodou pokúsi o nejaký náročnejší chvat, tak vystrašený kameraman to ani poriadne nezachytí. Naviac občas reaguje na nejaký chvat, ktorý ani nenastal. Takže akciu tvorí niekoľko pársekundových amatérskych bitiek, zopárkrát niekto akože vystrelí s komickým CGI výstrelom a to je tak všetko. Postavy vám budú u prdele, akcia otras, no proste ma nenapadá absolútne nič, čo by som ocenil. 0/10. ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

(28%) Další podfinancovaný béčkový shit na světě! Kurva drát, už jsem fakt nasranej! Proč se ti idioti nevyserou na tak nízkorozpočtové braky a 2 takové srajdy nespojí v jednu rozpočtem? K tomu přidat týden natáčení navíc a hned by bylo kvalitnější béčko. HARD NIGHT FALLING má 2 klady. Zaprvé: Stále se něco děje, i když já osobně jsem se chvílemi stejně dost nudil. Zadruhé: Je tu velký počet zneškodněných protivníků. Ale jakým způsobem a jak to bylo natočeno? To už je tak trochu problém. Abych začal od začátku. Úvodní akční zásah Lundgrenovi jednotky měl jako co znamenat? Byla to totální fraška a hloupost na ntou. Lundgrena zadrží nepřítel, poté s ním nasedne do auta, pak se z druhého konce cesty se najednou jakoby teleportuje Dolphův tým a protivníka, který našeho švéda zajal do auta, odprásknou. Já nechci být za přehnaného kverulanta, ale byl to teda hodně debilní začátek filmu. I to následující obležení sídla těch boháčů mi přišlo pitomé. No, začne být postupně akce až do konce filmu, ale to mi ke spokojenosti nestačí. Děj je jednoduchý, ale s tím nemám problém. Technická stránka, kamera, snímání bitek, přestřelky – to vše je strašně laciné a amatérské. Jako jo, najde se horší režisér, ale tento to nemá k těm ultra hrozným daleko. Bitky jsou pomalé, nepřehledné a opět tvůrci nevyužili Dolpha. Nějaké ty rychlé zneškodnění nebyly bohužel moc vidět a ty dvě delší bitky co tam měl, byly pomalé a neohrabané. Bylo mi líto vidět Dolpha, který si neumí poradit s malým šikmookým sráčem. Dolph Lundgren tu má hlavní roli, takže ho tu vidíme dostatečně, ale ani to mi bohužel nestačí. Po jeho herecké stránce to také není nejlepší, snahu tu nevidím, ale furt to zvládl lépe jak Willis v jeho nedávném TRAUMA CENTER, který ale krom něho byl paradoxně v mých očích o dost lepší film než tahle sračka. Takže nějaké ty bitky, zneškodnění nožem, střílení, to tu máme. Záporná strana herců/postav mě vyloženě srala – strašný neherci! Hudba mi připomněla nějaké PC hry. Bylo to u mě tak na hraně mezi 1 a 2*. Ale asi tak po hodině přemýšlení musím dát jen tu jednu, bohužel. ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Michael (Dolph Lundgren) se po několika letech setkává se svojí dcerou a manželkou v Rossiniho vile na večírku, ale dojde k nečekanému přerušení, protože vilu obsadí Goro se svými nohsledy, kteří se snaží dosta do skrytého podzemního trezoru... Většina filmu se odehrává v noci, aby snad nebylo vidět vůbec nic a skryl se nízký rozpočet. Příběh, herci a akce nenabízí něco zajímavého a člověk akorát lituje toho ztraceného času. HODNOCENÍ 10% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Moje hodnocení a komentář berte s rezervou, protože pořád jsem skalním fandou Dolpha i když to s ním jde do sraček a taky jsem v akčních filmech fanouškem Die Hard konceptu a pokud se tvůrci aspoň trochu snaží, tak dokážu odpustit, že je to blbé a amatérské, což je přesně případ tohohle filmu. No úvodní scéna jak píše mzss1 je opravdu lehce zmatená, po ní se děj přesune na jakýsi polorozpadající se zámeček někde u Říma který si tvůrci na nějaký čas pronajali, aby si tam mohli zablbnout. No Dolph v kvádru je pořád sympaťák z kterýho charizma cáká na míle i když za manželku tu má nehezkou starou rašpli holt v jeho věkové kategorii. No aspoň tu má pěknou filmovou dceru. Když do sídla vtrhne banda neschopných teroristů vedená celkem zábavně přehrávajícím ťamanem, tak nastává zábava. Dolph jde prakticky hned na věc a kosí teroristy od jejich zjevení se nekompromisním tempem a nedá nikomu ani čuchnout. Jasně nepopírám je to amatérsky natočený a Lundgren už je prostě v bitkách starej a pomalej a to je milý Laco prostě fakt, kterého si všímám už delší dobu a dostat schopnější protivníky a choreografa, tak se obávám, že by to pro Dolpha nevyznělo líp, ale spíš naopak. Prostě roky nejde zastavit a tak je prostě tahle tupá rubanice přizpůsobena Lundgrenově věku. No tady se aspoň ještě snaží a předvede se v akci což je určitě lepší, než prosedět celej film v křesle jako minule. V druhý půlce pak nastupuje do akce i Lundgrenův tým a docela překvapivě se mi tu líbila jeho parťačka která v předchozím filmu byla v hlavní roli těžce otravná a nepřesvědčivá, ale tady prošla proměnou do té míry, že se nesnaží hrát a jenom si zablbne v akci a scény ve kterých v upnutých džínách likviduje neschopný teroristy patří k těm nejlepším. Nakonec i Dolph má celkem solidní bitku s plešounem. Pravda občas divně nasnímanou a střih musí pomáhat oběma aktérům, ale pořád lepší než vyžranej Seagal lákající protivníky k tanci. Resumé? Dal bych 2* jako vegetol, ale tu třetí hvězdu přidám za tu vtipnou likvidaci hlavního záporáka. Víc už Lundgren jen těžko nabídne. To je fakt. Smiřte se s tím.50% ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 17. září do 1. října 2018 v Římě. (BMW12)

Reklama

Reklama