poster

House by the Lake

Horor

USA, 2017, 77 min

Režie:

Adam Gierasch

Scénář:

Josh Burnell

Hudba:

Adam Barber
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (12)

 • ricci.s
  *

  Ja osobne som Gieraschovi niekedy fandil, ale to nič nemení na veci, že tentokrát sa jedná o tú najväčšiu kravinu, akú vôbec natočil. Nudné, trápne, otravné, pomaly až nesledovateľné. Hysterická a nesympatická matka, protivné autistické decko, imaginárny kamarát a nekonečné hádky o tom, čo je reálne a čo nie, a väčšinu stopáže drísty úplne o ničom. Že sa tam v záverečných piatich minútach konečne niečo objaví, už situáciu nezachraňuje. Vlastne ani tá maska a jeden mizerný mord za nič nestoja. Tento režisér u mňa pomaly končí a s týmto "hororom" môže ísť tak akurát do prdele.(11.10.2017)

 • Marceloo
  **

  Mladí rodičia s autistickou dcérou sa rozhodnú presťahovať do domu, ktorý stojí pri jazere, aby pomohli zlepšiť stav dcéry. Ani to nepomôže, pretože ich dcéra si v novom príbytku nájde nového imaginárneho kamaráta a jej stav sa neustále zhoršuje. Postupne začína byť v ohrození celá jej rodina. - Tak v tomto prípade režisér urobil krok vedla a svoju slubne rozbehnutú kariéru posunul o krok späť. Napriek asi 70 minútam celkového času tu až do úplného záveru, ktorý tiež nie je velkým prekvapením, nefunguje vôbec nič. Asi to bolo nízkym rozpočtom, ale aby si tvorcovia nemohli dovoliť ani statív na kameru, to už je fakt trochu príliš. Niekolko zaujímavých scén sa našťastie našlo a maska v závere sa mi zdala celkom podarená, takže tomu velmi slabé dve dám. + herečka z The Magicians + herec z The Last House on the Left a Cabin Fever 2: Spring Fever + herečka z Lights Out(3.11.2017)

 • George Stobbart
  ***

  Gieraschovi fandím, ale touto nevýraznou novinkou si asi moc ľudí nezíska. Nejde síce o klasickú, otrepanú duchárčinu / haunted house, ako by sa mohlo zdať, no je to celé pojaté tak opatrne, že hoci je ten záver vcelku fajn, dovtedy sa vlastne nič extra neudeje. Ja však tie slabšie 3* dám aspoň pre to, že som sa napriek všetkému nejako nenudil, herci boli fajn, natočené je to príjemne a výrazne tomu pomáha kratučká stopáž.(10.10.2017)

 • Morholt
  odpad!

  Gierasch už za sebou sice má pár koukatelných filmů, ale tenhle k nim rozhodně nepatří. Tady je špatně úplně všechno od herců přes příběh až po mizerný vizuál. Ze všeho nejvíc mi lezla na nervy protivná holčička a především její hysterická matka. Těm jsem přál vraždu, smrt, zabití takřka od začátku. Samostatnou kapitolou pak byl onen imaginární kamarád, který působil jako špatný vtip. Ostatně jako celý film.(10.9.2018)

 • Rodriguez
  odpad!

  Horor?! Tak to jděte do*pr*de*le! To ani náhodou! Drama o páru v krizi, co se jede vycachtat k jezeru a náhodou jejich postižená dcerka začne kámošit s místním podivínem. Málem jsem z toho zdementněl a dostal trvalé následky. Ani ten "hororový" konec to nezachránil! 0%(23.11.2017)

 • oveckaoa
  *

  Tak tady se jedná opravdu o těžký sranec,který může uspokojit maximálně tak Psychora. Manželský pár a jejich autistická dcera jedou na návštěvu do baráku u jezera. Jejich dcera tam začne mluvit s jakýmsi Rybím mužem,o kterém si její rodiče myslí,že je imaginární on,ale existuje. S hororem to moc společného nemá jelikož 95 procent stopáže se tam někdo věčně hádá a cca 10 minut před koncem se tam něco objeví a vezme s sebou to děcko.(16.10.2017)

 • CharlieSs
  *

  Nesnesitelné autistické děcko v hlavní roli, nic moc efekty a totálně dementní příběh, nemůžu uvěřit tomu, že tohle do háje někdo myslí vážně...(8.3.2018)

 • Taškář
  odpad!

  neuvěřitelná tupost ...(16.10.2017)

 • koblenzer53
  **

  Mě se na to celkem v pohodě koukalo. Opravdu hezký dům. No, dlouho jsem uvažovala, co z toho vypadne a tak nějak jsem tušila.. Takže já dám asi dvě silnější fish hvězdičky. Takový film k večeři či svačině, nejlépe nějaké rybě.(30.10.2018)

 • brasek
  odpad!

  Aj snímky patriace do odpadu by mali mať svoju česť, tento ju však nemá! Absolútne primitívna tuposť s príšerným príbehom a hercami. Scenárista spravil zásadnú chybu, všetko sa malo začať tým, že príšera vezme Emmu do jazera a skončiť vrešťaním rodičov... áno, veľmi vhodné na krátkometrážny film... tak do jednej minúty.(17.10.2017)

 • Petrik82
  odpad!

  Tak to je hodně špatný for..(30.1.2018)

 • Zeuke
  odpad!

  Ale jako fakt! Lidi usetrete si hodinu a půl života 😉(30.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace