Čekárna (studentský film)

The Waiting Room

Krátkometrážní

Česko, 2014, 5 min

Filip Kilián

Celkem mi vadila barevná plochost snímku. Podrývalo to dravost ohnivých výbuchů. Což je druhá věc - dle mého názoru by tento film snesl větší množství těchto výbuchů. Stejně tak choreografie akčních scén - při jediné davové akční scéně bylo vidět, jak hl. hrdinka překonává davy nepřátel jakoby nic, aniž by bylo jakkoli vidět jakým způsobem je proráží. V tomto směru byla choreografie tak špatná, že bych snad i ocenil hyperrychlý střih z detailu na detail. A to prosím jinak přehlednou kameru chválím a vyhledávám! Alespoň že ta hlavní hrdinka byla řádně sexy - to mi zážitek částečně zachraňovalo.(2.10.2014)

Sice je to předvídatelné už od začátku, ale to nemění nic tom, že je to pěkně natočeno. Těch pět minut je tak akorát, aby snímek nezačal nudit.(10.11.2016)

Jak už píší jiní - od začátku je jasné, o co půjde. Přesto je člověk zvědavý, jak to bude ukončeno. Rozhýbaná, jakoby reportážní kamera, je zřejmě záměr, byť pro mne trochu rušivý. Výborná hudba, zvyšuje napětí.(25.10.2018)

65%. Velmi surrealistické a hezké, bohužel na vybrané téma až příliš předvídatelné.(3.4.2015)

Od poloviny filmu je bohužel naprosto jasná jeho pointa.(2.10.2014)