The Prodigy: Baby's Got a Temper

(hudební videoklip)
Hudební / Krátkometrážní
Velká Británie, 2002, 5 min

Baby's Got A Temper je píseň anglické elektronické skupiny The Prodigy, která byla vydána 1. července 2002 gramofonovými společnostmi XL a Maverick. Bylo to první singl kapely vydaný po dlouhých 5 letech od posledního vydaného singlu Smack My Bitch Up z roku 1997 a také první vydání bez tanečníka Leeroye Thornhilla, který kapelu opustil v roce 2000. Negativní odezva kritiků poukazovala na slova písně, kde Keith Flint zpívá o zneužívání rohypnolu k "znásilnění na schůzce". (Epistemolog)

PinokKio

Jelikož se jedná o klip natáčený jen kousíček od mého domova, tady u nás na Kladně, a ještě k tomu se na něm podíleli moji oblíbení ping-pongáři z Traktoru, tak je to bez výhrad za pět mlékem ochucených hvězdiček .. ()

mira007

Song do světa díru neudělá, ale, že Prodigy přijedou na začátku Škodou 120 mne fakt rozsekalo na pět hvězd. ()

Gulde

Asi nejujetější klip od Prodigy vůbec, i s onou českou stodvácou. Agresivnější Pláničkova metoda v praxi. ()

corpsy

Chcel by som vedieť, či tým kravičkám púšťali počas natáčania samotnú skladbu. A chcel by som takisto vedieť, či tie hovädzie maminky púšťali viac, alebo menej mliečka. ()

• Natáčení videoklipu probíhalo v České republice, konkrétně v Kladně nedaleko tepelné elektrárny Alpiq. (PinokKio)