Děj filmu se odehrává ve vzdálené budoucnosti. Členové rodiny Mac Bee (Michel Piccoli) se stanou diktátory nad kolonií, která bude vytvořena v Paříži. Paříž bude rozdělena do sektorů podobně, jako býval Berlín svou pověstnou zdí. Všichni členové rodiny Mac Bee trpí zvláštní nemocí a nutně potřebují transplantaci orgánů. Jediným vhodným dárcem je Tykho Moon, který pravděpodobně zahynul při požáru, ale proslýchá se, že je stále naživu. Mac Bee uspořádá lov na Tykho Moona. (Snorlax)

sochoking

Mne osobne sa toto sci-fi nepáčilo. Bolo plné prachu, predpotopnej techniky, akoby ho točili v šesťdesiatych rokoch, idiotských dialógov (žabožrútčina mi neuveriteľne pílila uši), v ktorých som sa neraz stratil, nesympatických postáv a mal som pocit, že tam furt tie kamienky z kameňolomu škrípali pod nohami topánok. Potreboval som enormné množstvo energie to dať do konca. Mám taký pocit, že komiks by sa mi páčil viac, ale film to bohužiaľ nezvládol. ()

honajz

Námět je zajímavý, i když vlastně nakonec poněkud klišé (hodný polda, zamilovaná nájemná vražedkyně, muž bez paměti), a je v tom několik rovin, jak se dá film chápat (včetně modré krve a degenerace nejen "šlechtického" rodu, ale obecně vládců), jenže té dekadence na mne bylo až příliš a časem mi lezla jen na nervy. ()

ledzepfan

Z těch tří Bilalovek mi tahle sedla si nejméně, ale s trochou dobré vůle tomu ty 4 stárs dám... Není tam vlastně nic špatně, jen ten příběh mě něják výrazněji nezaujal.. ()