Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu (TV film)

Zodiac: Signs of the Apocalypse

Phil Schmidt

Kostýmy:

Tanya Lipke
  • Sochorisko

Co k tomu říct. Nízkorozpočtobej katastrofickej film. Člověk se i semtam zasměje, protože nevěří, že vidí skutečně to co se v TV právě odehrává. Už po první nedotaženém digitálním efektu s ohromnou masou vody jsem si řekl, "ok ber to jako kulisu za ostatní večerní činností" a tak jsem tomuto filmu dával asi 20% pozornosti a stejně bych byl schopen přesně převyprávě, co se tam dělo. Průhledný, bez nápadu a s nízkým rozpočtem.. Ach jo. Útěchou buď už jen to, že jsem, jak psala už i Kleopatra, viděl i horší..(5.4.2015)

• kaylin

Tak tohle je vážně docela špatné. Snaží se to být zajímavé, ale je to už od začátku jen přeplácaná blbina, která alespoň sem tam přinese něco, co by se dalo nazvat celkem cool efektem, trikem, anebo prostě jen scénou, která jako kdyby byla vystřižená z "MacGyvera" nebo podobného seriálu. Jen tomu schází cokoli, co by vás s filmem nebo postavami svázalo.(22.1.2015)

• Acrobat

„Merisi! Vám to je smiešne?“ Sadal som si za stôl, i keď predtým som vyzvracal zážitky na priemerne čistom záchode. Kľučku som otváral radšej rukávom od H.I.S mikiny. „Ani nie. Keď...Keď ja som otvoril dvere a oni normálne súložili na stole. Dvere som zavrel, ale ten pocit, poviem Vám...“ „No dobre nechajme to tak. Čo to zastavilo?“ „Úprimne? Netuším. Všetko sa to tam dialo bez príčiny, bez kauzality, následky sa neriešili, všetko sa otváralo, žiarilo, fúkalo ako chcelo. Jediná vec sedela. Chlap čo stratil ženu ale má syna, s ktorým nemajú dobrý vzťah, žena vedkyňa s jej dievčenskou pomocnou silou a zloduch bez príčiny, čo len strieľa. Rátal som, rátal, ale chýbal mi tam ten posledný prvok. Niekto šibnutý, cvok, ktorý im dá tú žiarovku tesne vedľa hlavy. Prišiel až po cca hodine a to je rekord...“ „Čo ste vlastne celý čas robil? A nechoďte na mňa s tými sexuálnymi narážkami!“ „Ani neviem, len som sa tak motal a premýšľal, či do tej diery v strede zverokruhu strkali MAyovia svoje údy...“ Ani som nedohovoril a už som mal vykrútenú ruku, šupli ma do auta, prešli cez nejaký hologram do podzemia, a z hory nejaký modrý bluray lúč... Jednoducho haluze...(videné 15.04.2015,HDrip)(15.4.2015)

• meda2016

Ledová zkáza, Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu... (2014) ... Univerzální odsudek! Tyto dva filmy jsou výplodem scenáristy Davida Sandersona (kéž by ho trefil zmrazující blesk) a jsou jen pro silně naivní nebo smířlivé povahy svolné seznámit se s opravdovou filmovou katastrofou. I já jsem oba shlédl, Odpad, odpad.(7.8.2018)

• MickeyStuma

Další snímek na pomezí fantas magorie v žánru katastrofického sci-fi. Takovýchto snímku už vzniklo tolik, že by jeden nevěřil, že se dá ještě vymyslet něco originálního. A ejhle, dá. Katastrofy podle zvěrokruhů. Dějově naprostá slátanina, atmosféra jak z nepovedené videohry. A speciální efekty? Raději se radši ani nezmiňovat. I tento snímek může sloužit jako varovný příklad toho, že pokud není kvalitní scénář a potřebný rozpočet, není potřeba se pouštět do natáčení. Paskvilů je již natočeno více než dost.(9.4.2015)