Reklama

Reklama

Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu

(TV film)
  • Kanada Zodiac: Signs of the Apocalypse (více)

Obsahy(1)

Na Zemi dochází k sérii neobvyklých katastrof. Na pomoc je povolán vědec Neil Martin, aby jako odborník prozkoumal tajemný zvěrokruh, který byl nalezen v Peru a mohl by s tím souviset. V jeho středu se skrývá kámen se zvláštními schopnostmi, který bude klíčem k celé záhadě... (TV Prima)

Recenze (19)

draggo 

všechny recenze uživatele

Tak to, že to bude debilní jsem očekával, ale že to bude většinu času docela nuda, to je u filmu tohodle ranku docela problém. Příběh skoro neexistuje, triky jsou totálně k zeblití a většina postav je tak protivná, že je máte chuť zabít. Jako kulisa k jiné činnosti to ujde, jako cokoli jinýho dost na hovno. /20% a 1*/ ()

noriaki odpad!

všechny recenze uživatele

Je to jako plošinovka z devadesátých let. Do příběhu se vyplatí nerýpat, protože jednak za moc nestojí a stejně o něho ve skákačkách nejde. Hratelnost mají táhnout variabilní nepřátelé, časový limit a zvyšující se obtížnost. A pochopitelně boss na konci levelu. Tady je to pořád ten samý a ke své a naší smůle nic nevydrží, nic nepředvede. Myslel jsem si že má Aaron Douglas na víc. Grafika odpovídá, jak už jsem řekl, devadesátým létům. Na tehdejší dobu pecka, dnes už vzbuzuje nostalgii. Akce neoslní a o atmosféře se nedá mluvit. Ještě že je za chvilku po všem. Zbývá pogratulovat hrdinovi že zachránil svět a kdyby obraz okamžitě nezhasl a nenaběhly titulky, tak by snad získal i tu princeznu. Třeba o ni půjde ve druhém dílu. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je vážně docela špatné. Snaží se to být zajímavé, ale je to už od začátku jen přeplácaná blbina, která alespoň sem tam přinese něco, co by se dalo nazvat celkem cool efektem, trikem, anebo prostě jen scénou, která jako kdyby byla vystřižená z "MacGyvera" nebo podobného seriálu. Jen tomu schází cokoli, co by vás s filmem nebo postavami svázalo. ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

„Merisi! Vám to je smiešne?“ Sadal som si za stôl, i keď predtým som vyzvracal zážitky na priemerne čistom záchode. Kľučku som otváral radšej rukávom od H.I.S mikiny. „Ani nie. Keď...Keď ja som otvoril dvere a oni normálne súložili na stole. Dvere som zavrel, ale ten pocit, poviem Vám...“ „No dobre nechajme to tak. Čo to zastavilo?“ „Úprimne? Netuším. Všetko sa to tam dialo bez príčiny, bez kauzality, následky sa neriešili, všetko sa otváralo, žiarilo, fúkalo ako chcelo. Jediná vec sedela. Chlap čo stratil ženu ale má syna, s ktorým nemajú dobrý vzťah, žena vedkyňa s jej dievčenskou pomocnou silou a zloduch bez príčiny, čo len strieľa. Rátal som, rátal, ale chýbal mi tam ten posledný prvok. Niekto šibnutý, cvok, ktorý im dá tú žiarovku tesne vedľa hlavy. Prišiel až po cca hodine a to je rekord...“ „Čo ste vlastne celý čas robil? A nechoďte na mňa s tými sexuálnymi narážkami!“ „Ani neviem, len som sa tak motal a premýšľal, či do tej diery v strede zverokruhu strkali MAyovia svoje údy...“ Ani som nedohovoril a už som mal vykrútenú ruku, šupli ma do auta, prešli cez nejaký hologram do podzemia, a z hory nejaký modrý bluray lúč... Jednoducho haluze...(videné 15.04.2015,HDrip) ()

Sochorisko 

všechny recenze uživatele

Co k tomu říct. Nízkorozpočtobej katastrofickej film. Člověk se i semtam zasměje, protože nevěří, že vidí skutečně to co se v TV právě odehrává. Už po první nedotaženém digitálním efektu s ohromnou masou vody jsem si řekl, "ok ber to jako kulisu za ostatní večerní činností" a tak jsem tomuto filmu dával asi 20% pozornosti a stejně bych byl schopen přesně převyprávě, co se tam dělo. Průhledný, bez nápadu a s nízkým rozpočtem.. Ach jo. Útěchou buď už jen to, že jsem, jak psala už i Kleopatra, viděl i horší.. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama