Sunshine Superman

Marah Strauch

Carl Boenish

Zvuk:

Hugo Ekornes

Asi bych se o tom člověku jinak moc nedověděl, ale ten dokument mě až tak moc nezaujal. Je ale hezké, jak klidně dokážou mluvit o tragických událostech, ale přitom z nich cítíte silné poselství a máte pocit, že ten člověk žil a umřel pro něco, co dávalo smysl. Carl Boenish nebude můj hrdina, ale frajer to byl.(2.10.2015)

Poutavý příběh otce BASE jumpingu, kterým byl Carl Boenish. Díky tomu, že krom skoků z výšin byl hlavně nadšeným a talentovaným kameramanem, tak máme k dispozici skvělé dobové záběry těch nejranějších skoků, kterými je tento dokument z velké části naplněn. Kam se hrabe aktuální GoPro boom.(8.10.2015)

Bylo celkem úsměvné sledovat base jumpery s těmi obrovskými monstrózními kamerami na hlavách. Tehdy to musela být opravdu fuška natočit kvalitní záběr, když ještě nebyly žádné GoPro kamery. Zajímavý dokument pojednávající o začátcích base jumpingu a (nejspíše) o největší legendě tohoto adrenalinového extrémního sportu.(5.12.2015)