poster

Sunshine Superman

 • Norsko

  Sunshine Superman

Dokumentární

USA / Norsko, 2014, 105 min

Režie:

Marah Strauch

Scénář:

Marah Strauch

Kamera:

Carl Boenish

Zvuk:

Hugo Ekornes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Asi bych se o tom člověku jinak moc nedověděl, ale ten dokument mě až tak moc nezaujal. Je ale hezké, jak klidně dokážou mluvit o tragických událostech, ale přitom z nich cítíte silné poselství a máte pocit, že ten člověk žil a umřel pro něco, co dávalo smysl. Carl Boenish nebude můj hrdina, ale frajer to byl.(2.10.2015)

 • Cedr
  ****

  Poutavý příběh otce BASE jumpingu, kterým byl Carl Boenish. Díky tomu, že krom skoků z výšin byl hlavně nadšeným a talentovaným kameramanem, tak máme k dispozici skvělé dobové záběry těch nejranějších skoků, kterými je tento dokument z velké části naplněn. Kam se hrabe aktuální GoPro boom.(8.10.2015)

 • FFilipCZ
  ****

  Bylo celkem úsměvné sledovat base jumpery s těmi obrovskými monstrózními kamerami na hlavách. Tehdy to musela být opravdu fuška natočit kvalitní záběr, když ještě nebyly žádné GoPro kamery. Zajímavý dokument pojednávající o začátcích base jumpingu a (nejspíše) o největší legendě tohoto adrenalinového extrémního sportu.(5.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace