P is for P-P-P-P Scary!

Krátkometrážní / Horor

USA, 2014, 4 min

Todd Rohal

• Marceloo

Môj prvý odpad! na ČSFD v živote. Je mi to velmi lúto, ale toto bolo tak strašné, že som to proste musel urobiť napriek tomu, že som si povedal že odpad! nikdy ničomu nedám. Ale z tej trojice idiotov v tomto snímku mi bolo fakt zle. A tie otrasné nosy no proste hnus. A to koktanie radšej ani nespomínam. Rozhodne najhorší film, ktorý som videl v mojom živote.(14.7.2015)

• Wacoslav1

Trapná a ubohá ostuda celý Abecedy smrti 2. Doufám, že na stávajícím hodnocení to zůstane.0%(7.10.2014)

• SOLOM.

Tohle by se spíš mělo jmenovat P is for P-P-P-P – píčovina! Už jsem viděl v rámci krátkometrážních snímků, které neúspěšně bojovali o „Abecedu“ spoustu otřesných blbostí, ale tahle jim vévodí. Ta trojice v pruhovaných vězeňských hadrech měla solidní frňáky, to se musí nechat, ale jinak nám tento čtyřminutový kousek nenabídl absolutně nic zajímavého. Pokud vás teda nevyděsí tancující a šklebící se týpek…(22.4.2018)

• corpsy

Dúfam, že to tvorcom neublížilo. Taká magorina sa len tak nevidí. Pre mňa tie 4 minúty trvali ako hodina.(4.3.2018)

• BlackHood

NO WTF?? Ti, co tomu nedali odpad!, bych nechal veřejně popravit!!!(6.5.2015)

• Junys

Taková hidiotina, to svět neviděl..(10.2.2016)