• castor

Důvod, proč z nás dělají tvůrci pitomce, pro které to mělo zřejmě být první soudní drama, neznám. Jinak si tohle naivní a povrchní podání neumím vysvětlit. Ve finále je úplně jedno, zda vrahem je zahradník nebo Pan Tau, vše je zobrazené nevzrušivě a televizně. A bez šťávy. V 90. letech by divák něco takového skousnul, jenže dnes je to rutinní materiál, se kterým se nikdo neobtěžoval pořádně pracovat. Aneb když jména Keanu Reeves a Renée Zellweger nemusejí znamenat kvalitu. Nestárnoucí Keanu poslední roky nabízí na jeden solidní (John Wick) tři mizerné projekty, Renée měla šestiletou pauzu, tak dlouho zakládala na potomka Bridget Jones a hlavně přicházela o své identické rysy (o výsledku jejích plastik, pod kterými se už obtížně hledá její kdysi roztomilý kukuč, se toho napsalo spousty), nicméně herectví nezapomněla a snad na nějakou zajímavou látku zase narazí. Tentokrát to tak úplně neklaplo. Chrrrrrrr…(24.11.2017)

• Aljak

S výnimkou posledných 15 minút, kedy spoznávame celú pravdu (teda Whole Truth), to bolo dosť slabučké. Človek by čakal, že mená ako Keanu Reeves a Renée Zellweger budú akousi zárukou kvality, ale v poslednej dobe nadobúdam pocit, že niekedy ani kvalitné obsadenie už neni žiadnou zárukou. A pritom mám filmy zo súdneho a právnického prostredia celkom rád, samozrejme ak je aj zápletka zaujímavá - čo v tomto prípade nebolo. Záver síce pozoruhodný, ale zvyšok viacmenej šedý podpriemer - a ten stoický pokoj obhajcu Ramseyho mi išiel priam na nervy. Chcelo to azda viac emócií, a trochu viac dramatickosti.(5.4.2017)

Soudní příběhy dokáží poměrně spolehlivě poutat mou pozornost, nicméně tenhle mezi ty nezapomenutelné patřit určitě nikdy nebude. Máme zde vraždu a 3 postavy. Ani jsem nějak necítil potřebu zjistit jak to vlastně nakonec celé bylo, protože všichni lžou až se jim od pusy práší a více než samotný soudní spor mě nejvíce překvapil fakt, že stačí někomu tvrdit že váš zavražděný sexuálně obtěžoval a máte vlastně vyhráno. 50%(20.1.2017)

• Lacike

Ja by som to prirovnal k legendarnej prekombinovanej chujovine s Travoltom Basic. Na prvy pohlad to vyzera ako sudna drama, ale je to podane ako klasicka detektivka. Akurat vysetrovanie toho, co sa stalo, prebieha behom procesu. Pretoze obvineny odmieta s kymkolvek komunikovat a tak nielen divak ale ani zalobca a dokonca ani obhajca netusi, co sa vlastne stalo a ani nema tusenie ako by mal klienta obhajovat, takze den za dnom sa neustale prispôsobuje tomu, co povedia svedkovia. No a kedze podozrivy je cely cas doslova apaticky, tak aj divakovi je uplne jedno jak dopadne. No ale spät k tomu prirovnaniu k Basicu. Aby to nebola uplna nuda, tak kazdych par minut nas caka nejake sokujuce odhalenie ohladom toho ako to asi bolo ale finalnu pointu sa dozvieme uplne na zaver. V tej chvili a po tolkych blaznivych odhaleniach vo mne dokazala vyvolat uz len usmev od ucha k uchu. Pozor spoiler: Vrahom je mimozemstan z Melmacku. Len srandujem, ale vôbec by ma neprekvapilo ani taketo odhalenie. :)) Z hercov väcsina predvadza nudnu rutinu. Jediny kto zaujme je fantasticky John Belushi ako mrtva obet, ktora tu je vykreslena ako strasna svina. Herecky stale ma co predviest a tesim sa na film Hollow Point. A potom ma este sokovala Renée Zellweger. Spoznal som ju len po hlase. Ta strasne zostarla. Vysledkom je prekombinovana detektivka, ktora vas svojimi mnohymi pointami maximalne rozosmeje. 3/10.(25.11.2016)

Ze začátku to vypadalo docela nadějně, že by to mohl být celkem povedený zapeklitý soudní případ, ale čím více se odhalovalo, tím více mi přišlo, že je to u soudu scenáristicky nezvládnuté. Keanu reprízuje postavu z "Ďáblova advokáta" i s tím zvracením, je zde finální twist a po půl hodině vám možná dojde, že tohle je opravdu Renée Zellweger.(6.9.2016)