Martha, Frank, Daniel a Laurence

Peter Morgan

David Johnson

Scénografie:

Max Gottlieb

Zázraky se dějí a já po takové době čistě náhodou objevil parádní romantickou komedii britské provenience... + Ray Winstone si vystřihl výbornou roli psychiatra hlavního hrdiny + Během filmu se dočkáte minimálně 10 point + Monica Potter chvílema působí jako tele, ale je vlastně neodolatelná + scénář napsal Peter Morgan + má to jenom nějakejch 80 minut a do cíle to vyloženě sprintuje 9/10, obrovský překvapení a velký doporučení všem.(26.9.2016)

Monica Potter mnoho filmů nenatočila. Poté, co mě zaujala v Jako pavouk, jsem pak většinu jejích filmů viděl. Ale tahle romance mi nějak unikla. Žena mezi dvěma nebo dokonce i třemi muži bude vždycky vděčné téma, které funguje i tady. A jsem rád, že se mi podaří z paměti lehce smazat Fiennesova nepovedeného Merlina, i když jsem chvilkami měl pocit, že se tváří stejně blbě jako v Camelotu.(26.9.2013)

Zajímavě vyprávěný příběh, skládačka dvou verzí se zamotanou posloupností a chytrým načasováním. Ovšem v samotném závěru, když se snímek dostal do obvyklých kolejí, poněkud ztratil tempo i šmrnc a happyend se pohužel nesl v trochu jiném - méně sofistikovaném - stylu. Jinak oceňuji soundtrack, londýnské prostředí, pár vhodných zoomů a nadhledů a celkově inteligentní vedení romantické komedie - záležitost dnes pohříchu řídká.(17.7.2006)

Zajímavý a originální snímek, od kterého jsem už podle hodnocení něco čekala a to něco se mi vyplnilo. Úžasný film se skvělým hereckým obsazením. Hlavně mně překvapil Sewell, že se dal do takovéto role, u něj je to velmi neobvyklé, jelikož toto záporná role dá se říct nebyla. Výborná muzika, která se příjemně poslouchá.(28.11.2013)

Jedna z mála romantických komedií,co se mi opravdu líbila.Scénář je dobře vystavěný,není nouze o zajímavé momenty.Herci jsou sympaticky opravdoví ve svém projevu a oku lahodící ( což ocením hlavně u Monicy Potter :) ).Navíc několik skutečných perel - viz "Lidi choděj do galerií,aby si vrzli" - povyšují tuto příjemnou komedii k nadprůměru.(16.9.2003)