Reklama

Reklama

Žena na konci světa

(seriál)
  • Polsko Kobieta na krańcu świata (více)
Dokumentární
Polsko, 2009, 23 min

Obsahy(1)

Cestovatelka Martyna vás zavede na fascinující místa po celém světě. Poznáte kulturu, zvyky a domorodé obyvatele různých zemí. Podívejte se do Thajska, Etiopie, Tanzanie, Maroka a dalších států... Vychutnejte si fascinující dokumentární seriál o ženách ze všech koutů světa. Nejvzdálenější, nejodlehlejší a nejzvláštnější místa navštívíte s moderátorkou Martynou Wojciechowskou, která je nejen editorkou magazínu National Geographic, ale i odvážnou cestovatelkou, která vystoupala na všech Sedm vrcholů. Martyna představuje divákům neobyčejné dámy a provádí je různými kulturami, náboženstvími i profesemi. V Africe uvidíte doktory a sestry odhodlané zachránit pacienta, jenž přichází o zrak, čarodějnici z Ghany žijící v ústraní a paní, co se chová k hrochovi jako ke členu vlastní rodiny. V Asii to jsou ženy s žirafími krky, moderní japonské princezny nebo strážkyně hindského chrámu obývaného 20 tisíci krysami. První polský dokument na Prima ZOOM! (TV Prima)

(více)

Recenze (12)

radomiil 

všechny recenze uživatele

Sympatická,pohledná cestovatelka u obchodníka v království lidu Bhútán/VII řada/:nesmím prodávat cigarety, kdyby se o tom dozvěděl stát-zavřou mě.....nádhera,neměli bychom si vzít ponaučení!?? ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Shlédl jsem mnoho dílů na TV Prima ZOOM. Velmi exotické destinace, krajina i detailní náhled do místních kultur. Polky jsou mi velmi sympatické. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Fešná poľská cestovateľka zábavným spôsobom mapuje destinácie, do ktorých sa s bežnými cestovnými kanceláriami nedostanete. Taký chrám potkanov v Indii ma teda odrovnal. To vám poviem. (15.12.2014) ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama