Žena na konci světa

• Polsko Kobieta na krańcu świata (více)

Cestovatelka Martyna vás zavede na fascinující místa po celém světě. Poznáte kulturu, zvyky a domorodé obyvatele různých zemí. Podívejte se do Thajska, Etiopie, Tanzanie, Maroka a dalších států... Vychutnejte si fascinující dokumentární seriál o ženách ze všech koutů světa. Nejvzdálenější, nejodlehlejší a nejzvláštnější místa navštívíte s moderátorkou Martynou Wojciechowskou, která je nejen editorkou magazínu National Geographic, ale i odvážnou cestovatelkou, která vystoupala na všech Sedm vrcholů. Martyna představuje divákům neobyčejné dámy a provádí je různými kulturami, náboženstvími i profesemi. V Africe uvidíte doktory a sestry odhodlané zachránit pacienta, jenž přichází o zrak, čarodějnici z Ghany žijící v ústraní a paní, co se chová k hrochovi jako ke členu vlastní rodiny. V Asii to jsou ženy s žirafími krky, moderní japonské princezny nebo strážkyně hindského chrámu obývaného 20 tisíci krysami. První polský dokument na Prima ZOOM! (TV Prima)

radomiil

Sympatická,pohledná cestovatelka u obchodníka v království lidu Bhútán/VII řada/:nesmím prodávat cigarety, kdyby se o tom dozvěděl stát-zavřou mě.....nádhera,neměli bychom si vzít ponaučení!?? ()

Marze

Shlédl jsem mnoho dílů na TV Prima ZOOM. Velmi exotické destinace, krajina i detailní náhled do místních kultur. Polky jsou mi velmi sympatické. ()

anderson

Fešná poľská cestovateľka zábavným spôsobom mapuje destinácie, do ktorých sa s bežnými cestovnými kanceláriami nedostanete. Taký chrám potkanov v Indii ma teda odrovnal. To vám poviem. (15.12.2014) ()

sans.sourire

Viděl jsem pouze dva díly, ale musím říct, že mne to ihned zaujalo. Zajímavá témata, skvělé a poutavé zpracování. Pořad mě donutil se zamyslet nad tímhle světem, což myslím, že je účel... Rád se podívám i na další díly, jelikož vím jistě, že si z nich něco odnesu. ()

subic

Poláci mají Martynu, my máme koho? Natočili celkem 6 sérií. Čínská škola bojových umění pro děti od 5 let, kde jsou i děvčata. Moderní metody oplodnění a indické ženy jako náhradní matky. Albíni a jejich úděl v Tanzánii, údajně jich má být na 300tis. v 54mil. zemi. ()

theFtip

Já tyhle cestopisné dokumenty moc nemusím, ale tenhle se mi opravdu líbí. Dokonce tolik, že na něj vždycky čekám, až ho začnou vysílat. Nechtěl bych být Geisha :D ()

Wez

teď jsem sledoval díl o Upíří ženě z Mexika,ačkoliv tuto paní znám z různých netových videí a fotek,tak díky tomuto dokumentu jsem se o ní dozvěděl opravdu hodně zajímavého-a pro Anderson-ten krysí chrám v Indii jsem viděl už v tolika cestopisných dokumentech,že už to ani nepočítám... :-) ()

Lockdown

Silné! Nejsem teda nějákým pravidelným sledovačem těchto cestopisných dokumentů, ale když v té televizi nic jinýho nedávaj tak jsem to zkusil. Výsledkem jsou nejen poutavé příběhy žen ze všech koutů světa, ale i více než fešná Martyna Wojciechowská jako průvodkyně pořadem. Určitě doporučuju! 85% ()

skockalanova

Videla som par casti a bolo to skvele! Reporterka ide po beznom zivote uplne neobycajnych-obycajnych zien, ktore ziju v kulturnych podmienkach uplne exotickych pre Europanov. Je to velmi sympaticky serial s obrovskym srdcom, clovek az oci niekedy otvara, zasmeje sa aj sa zamysli. Super, super. ()