Divoká Kanada (TV seriál)

• Wild Canada

Dokumentární

USA / Velká Británie / Rakousko / Kanada, 2014, 4x53 min

Jeff Turner

Jeff Turner

David Suzuki (vyp.)

Sue Turner

Tim Coope

Dokumenty z televize National Geographic Wild mě v poslední době neustále překvapují. Kanada🍁 je zcela určitě obrovská a nádherná země, na kterou by chtělo mít alespoň několik měsíců na cestování. Takhle si člověk dopřeje v klidu domova něco, co možná nikdy neuvidí a zároveň něco co bude pořád závidět těm, kteří tu všechnu krásu zažili na vlastní oči. Rozhodně doporučuji všem kdož mají rádi naši přírodu, v Kanadě je vše v mnohem větším formátu!(16.11.2015)

Jeden z nejlepších dokumentů, které jsem kdy viděl. Opravdu veliké překvapení plné skvostných záběrů!(23.11.2016)

Naprosto dokonalý dokument!(19.1.2018)

Nádherné záběry na cokoliv, které mně braly dech a pak jen ty menší, kde jsem musela zavřít oči, ale překonala jsem to a výsledek je ve je ve hvězdách.....(19.8.2016)

Opravdu velkolepý a nádherný dokument. Skvělé a dechberoucí zpomalé záběry divokých zvířat a krásné přírody divoké kanady. Jde o Harmonii Přírody zvěře a hudby.(23.6.2015)