Sensitive Skin (TV seriál)

Komedie

Kanada, 2014, 12x30 min

po druhem dile rozhodne pet. na tenhle serial me nalakala moje oblibena kim cattrall, potom jsem se jeste k tomu dozvedel, ze to dela bbc a ze to je skvele natoceny a s uzasnym pribehem, hned jsem si to musel postahovat. atmosfera poloprazdneho mesta, obrovsky byt ve sklenene novostavbe, zoufala kim ktera nevi co se zivotem a jeji uzasny manzel, zatim uplne skvela postava. urcite doporucuju si dat tu praci, najit, stahnout a shlednout! tak neuveritelne "ze zivota" pribeh vas ihned vtahne.(26.1.2016)

• kockodan

Odporně klišovité a plné nudných prostojů. Nikdo normální po padesátce nežije svůj život takto, jen trapní snobové v pretentious amerických tv seriálech, jejichž dialogy šustí papírem až z toho zaléhají uši. Tři epozody jsem tomu dal, a i když se ve druhé epizodě při scéně v nemocnici zdálo, že se to možná rozjede správným, absurdním, surrealistickým a crazy směrem, nakonec jsem to s koncem třetí epizody nadobro pohřbil. Jedna dobrá scéna s prostořekou babčou na smrtelné posteli dobrý seriál opravdu nedělá. A ten postarší milionářský princ na bílém koni, co se zjeví abychom se jakože nudou neukousali? Pro koho je to proboha napsáno? Pro maloměstské husy po třicítce s manželi ajťáky a bankovními úředníčky s hypotékou a druhým parchantem na cestě, co sní o pohádkách? Kdybych se chtěl dívat na smutně trapné fantazírování pro maloměšťačky ála Pan Božský, tak to si můžu rovnou pustit Sex ve městě! 15%(8.4.2018)

Je to spíš pro věkově a vlastně i celkově zralejší publikum. Příjemné, oddychové a pobaví to.(28.8.2015)