Série(2) / Epizody(12)

Davina (Kim Cattrall) ztratila chuť do života, bojuje se sexuálním pokušením a profesionální žárlivostí, a zároveň se snaží vyrovnat se svým strachem z budoucnosti po boku svého manžela Alana (Don McKellar). (Patw)

VojtaMarek00

Shlednuto cele, ctyri jsou minimum. Vlastne uplne nevim, proc neklikam na pet. Asi to neni az takova bomba, ale...: na tenhle serial me nalakala moje oblibena kim cattrall, a kdyz jsem se jeste k tomu dozvedel, ze to dela BBC a ze to je skvele natoceny a s uzasnym pribehem, hned jsem si to musel postahovat. atmosfera poloprazdneho mesta, obrovsky byt ve sklenene novostavbe, zoufala kim ktera nevi, co se zivotem, a jeji uzasny manzel, zatim uplne skvela postava. urcite doporucuju si dat tu praci, najit, stahnout a shlednout! tak neuveritelne "ze zivota" pribeh vas ihned vtahne. ()

kockodan

Odporně klišovité a plné nudných prostojů. Nikdo normální po padesátce nežije svůj život takto, jen trapní snobové v pretentious amerických tv seriálech, jejichž dialogy šustí papírem až z toho zaléhají uši. Tři epozody jsem tomu dal, a i když se ve druhé epizodě při scéně v nemocnici zdálo, že se to možná rozjede správným, absurdním, surrealistickým a crazy směrem, nakonec jsem to s koncem třetí epizody nadobro pohřbil. Jedna dobrá scéna s prostořekou babčou na smrtelné posteli dobrý seriál opravdu nedělá. A ten postarší milionářský princ na bílém koni, co se zjeví abychom se jakože nudou neukousali? Pro koho je to proboha napsáno? Pro maloměstské husy po třicítce s manželi ajťáky a bankovními úředníčky s hypotékou a druhým parchantem na cestě, co sní o pohádkách? Kdybych se chtěl dívat na smutně trapné fantazírování pro maloměšťačky ála Pan Božský, tak to si můžu rovnou pustit Sex ve městě! 15% ()