Život se s titulní hrdinkou nemazlí, ale ona se nenechá srazit na kolena. Poznáváme ji v okamžiku, kdy je po několika letech propuštěna z vězení. Rozhodne se, že začne nový život, a nasedne na první autobus do ciziny. Tak se dostane do Mnichova, kde na ni však nečeká nic lepšího než práce v agentuře nabízející sexuální služby. Temperamentní Agnieszce byla přidělena role specialistky na BDSM praktiku zvanou ballbusting. Ponížení zakoušené v cizí zemi ještě zesiluje dominantní majitelka bordelu, bývalá baletka, která si nechá říkat Madame. Až nečekané setkání s o mnoho mladším Manuelem, pocházejícím z bohaté rodiny, přináší Agnieszce možnost vymanit se ze svého údělu. Ve filmu Agnieszka se tak citlivost sociálního filmu spojuje s tematikou klasického melodramatu. (Kino na hranici)

Roman.Ticka

Malá radost za první komentář zde k filmu, velká za pěkné dílko, umocněné dvojjazyčným doprovodem. Strastiplný osud vyvrženců ze společnosti a jejich těžký úděl na cestě nahoru či dolů vždycky chytne za srdce. Sice jsem nestihla položit otázku na konec filmu panu režisérovi, protože mi jel vlak, ale tak nějak není složité přijít na to sám. Nejlépe každý sám za sebe a skrz sebe sama. Kino na hranici 2016 ()