Papíroví andílci (TV film)

• Kanada

Paper Angels

Kanada, 2014, 95 min

• kolemjdouc

jak jinak,všichni se mají nakonec rádi všichni jsou k sobě ohleduplní jak podle šablony(7.2.2017)

• hygienik

Celý čas som si vravel, že je to ešte gýčovitejšie (s chudobným nováčikom sa kamoší hviezda školy) a prosystémovejšie (na Vianoce je dôležité mať stromček a niekoho - najlepšie cez charitu - obdarovať) ako americké filmy. Je to totiž kanadský film!(17.8.2016)

• Tommassi3

"Je to špatné, když ti tvá žena čekající dvojčata musí připomínat, abys klidně dýchal.." ;) Tak tentokrát hodně překvapivě, svému jindy obvyklému céčkovému žánru navzdory, David Winning svému jménu s tím hřejivým poselstvím téměř dostál..(17.8.2016)

• ibeh

Nechala jsem se nachytat. Kýčovitější film už jsem dlouho neviděla, ještě navíc s hroznými hereckými výkony. Mirek Dušín v akci, kdo na něj kamenem, on na něj chlebem. Děj průhledný od začátku až do konce. Ne, opravdu ne.(12.2.2017)