Krásná a zvrácená (TV film)

Beautiful and Twisted

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 83 min

• kaylin

Jeden by si myslel, že by mě to mohlo bavit, když je v hlavní roli chlápek, který se stylizuje do Batmana, respektive spíše Bruce Wayna - je bohatý, je zhýralý a má Batmobil. Jednoho dne si ve striptýzovém baru najde svou nevěstu, ale tím jen otevře svou cestu do záhuby. Nudné, sexy, ale jen sexy, a podivně gradované.(11.6.2015)

• Olík

Paz Vega (nebo dost možná její zadková doublérka) předvede v úvodních pasážích snímku tělo hodné nakousnutí, ale tím to taky všechno končí. Dalo by se říci, že Krásná a zvrácená kopíruje linii představitele jedné z hlavních rolích Roba Lowa...ten si také svých pět minut slávy vybral na začátku kariéry. Jako kdyby "Ivanka" na šňůře od ručního mixéru uškrtila "božského Káju" a tento atraktivní akt byl ke zpracování nabídnut Václavu Chaloupkovy. Levné, upocené, spokojené s málem.....třeba postava hraná zmiňovaným Robem Lowem. Dědic miliardového jmění sbírající batmanovské artefakty, vždyť s tímhle materiálem by se dalo tak krásně pracovat......a to se vůbec nebavím o jeho ničeho se neštítívší milé (Paz Vega) a vlastně celkové samotné story. Za mne odfláknuté......HBO produkce umí lépe.(5.4.2016)

Dobre sa to pozerá. Príbeh je až neuveriteľný a naozaj nerozumiem tuposti hlavnej predstaviteľky, ktorá si myslela, že zo sveta odpraví svokru, manžela i dcéru a nikto jej na to nepríde. Na druhej strane je vidieť, akí tupí sú miliardári a nechajú sa obklopiť zlatokopkami jedna radosť. Potom nejeden z nich sa zo spánku už nemusí prebudiť. Na TV film dosť slušné a oko nejedného chlapa sa bude pri niektorých scénach kochať.(6.11.2017)

Divák se těší, až si na něm atraktivní Paz Vega smlsne. Režisér ale rozhodl jinak. Kvalitní herecký materiál ovšem nenechal ležet ladem. Až se Vega přestane kroutit a vysouká se z latexu, což trvá jen úvodní sekvence, rozprostře se před divákem v podstatě standardní příběh chladnokrevné a vypočítavé zlatokopky, která vlákala do svých síti chlápka, co měl peněz plnou řiť. A jak už to tak bývá, za sex a rozkoš se platí. Film má přednost v ústřední herecké dvojici, Paz Vega a Rob Lowe, která televizně pojatý příběh solidně táhla a rozpohybovala.. Pokud jde o sex, respektive sexuální scény, s nimi to není nijak žhavé, i když vitální čtyřicátnice je schopna přivodit čtyřicítku horečku, marná sláva, film je z tohoto hlediska natočen zcela korektní až vlažnou formou. A to byly ve hře fetišistické praktiky, z nichž uzříme jen slabé náznaky. A profesí hlavní aktérky je striptérka. Ovšem "písek a zeď" je maximum, co si film dovolí ukázat. Je dost znát, že produkci filmu obstarala televizní společnost. Režie jede dost na jistotu. Neznámý režisér Christopher Zalla nepředvádí žádný nadstandard. Je zde však pěkně brutálně pojatá scéna, v níž je hlavní hrdina kvalitně zdecimovaný, za což by se nemusel stydět žádný hardcore horor. Výsledek se snažil vybočit z běžné produkce televizních flákot. Neměl ale dostatek odvahy i prostředků zpracovat dané téma výraznějším způsobem. 6/10(25.1.2017)

No Enšpígl to vystihl více než trefně. Hlavně tu část která se týká tý španělský kočičky. S tim vyzařujícím sexapealem by zamávala s kdejakym chlapem. A Ben je tady jen takovej přicmrndávač, i když bohatej. Ale prachy nejsou všechno, a ženský zbraně dokážou přebít lecos. A nikdo se asi nebude divit když budoucnost ovládnou ženy. Každopádně ve filmech se rád dívám na takový čubky. Z hlediska žánru jsem v rozpacích.(21.5.2016)