Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. Skandální okolnosti této hrůzné vraždy okamžitě přitáhly pozornost médií a Benova žena Narcy se stala hlavní podezřelou. Ve filmu, který se odehrává na pozadí sluncem zalitého Miami, ve světě peněz, výsad a blahobytu, se ambiciózní dědic miliardového jmění hotelu Fontainebleau Miami Beach Ben Novack mladší (Rob Lowe) ožení s nádhernou striptérkou Narcy (Paz Vegová). Intenzivní vztah obou milenců, mezi nimiž zažehla jiskru vášeň pro fetiš a jiné úchylky, se rychle promění v manželství, které je naplněné láskou, ale zároveň i nedůvěrou. Když je pak Ben nalezen brutálně zavražděn, elita města je otřesena až do morku kostí. Jakmile policie rozplete síť úchylností kolem obou manželů, Narcy se stane hlavní podezřelou. Americká herečka Candice Bergenová se představí jako Benova matka Bernice Novacková, jejíž podezíravost vůči Narcy dovede její bezcitnou snachu k tomu, že ji vlastníma rukama zabije. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

claudel 

všechny recenze uživatele

Filmová výzva v karanténě - oblíbené herečky, Paz Vega. Nejsem si jistý, zda jsem začal krásně, ale zvráceně rozhodně ano. Díky vlastním zkušenostem jsem choval k ústřední dvojici sympatie, byť objektivně se to může jevit sebebláznivější. Paz Vega je rozhodně krásná a její postava naplňovala i tu zvrácenost až do obludných rozměrů. Roba Lowe jsem už dlouho v ničem neviděl, myslím si, že si bláznivého Batmanova fanouška zahral s chutí. Jsou to lepší tři hvězdičky, to že jde o televizní film a jednodušší provedení je očividné. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tady je krásně vidět, že sláva a moc je mor, který se nedá léčit, pokud k němu přijdete náhodou a omylem. Krásná a zvrácená je klasický televizní film, na kterém je to vidět a není to vůbec na škodu. Má příběh, který se dá naprosto předpovídat, ale k tomu má herce, na které je radost koukat. Rob Lowe a Paz Vega se totiž do svých rolí vysloveně hodili. U Paz jsem dokonce sem tam měl snahu i nemrkat. Vypadá totiž pořád skvěle. No co skvěle...se podívejte sami. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Co všechno si tahle ženská uměla svlíknout a přitom mi nic neukázat." Tak to bylo poprvé, co mne striptýz dokázal vzrušit. Už taky bylo na čase. Narcy byla zpočátku prostě úžasná a rozumím všem chlapům, kteří by si s ní chtěli zadovádět v peřinách. Nicméně nerozumím žádnému milionáři, který by ji chtěl pojmout za choť. To je nakonec jedno, protože já nerozumím spoustě věcem, ale Batmanův bezpečný sex v neprůstřelné vestě mne přesto hodně pobavil. Na druhou stranu fúrie Narcy byla nesnesitelná, Ben si o cestu do mrazáku vyloženě říkal a specialisté na vraždy byli natolik neschopní, že tento příběh snad skutečně musel napsat sám život. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Když se nějaký film jmenuje Krásná a zvrácená není možný, aby neupoutal mou pozornost a ano pánové, můžete si připravit pravačky, protože Pazička tam na začátku předvede své tělíčko a pro fajnšmekry i velmi efektivní práci bičem. Nutno říct, že tam hraje takovou superpíču, že to člověk hned tak nevidí a Bena mě bylo fakt líto, hold my muži jako slabší pohlaví v určitých chvílích nemáme proti ženám šanci. Ovšem co tohle bylo za žánr, místy mě to přišlo jako černá komedie, ale pak na mě tasili, že se to jako fakt stalo, tak nevím. Poměrně výrazný násilný scény přebijí absenci silnějšího scénaře no a Pazička, ta přebijí všechno. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Divák se těší, až si na něm atraktivní Paz Vega smlsne. Režisér ale rozhodl jinak. Kvalitní herecký materiál ovšem nenechal ležet ladem. Až se Vega přestane kroutit a vysouká se z latexu, což trvá jen úvodní sekvence, rozprostře se před divákem v podstatě standardní příběh chladnokrevné a vypočítavé zlatokopky, která vlákala do svých síti chlápka, co měl peněz plnou řiť. A jak už to tak bývá, za sex a rozkoš se platí. Film má přednost v ústřední herecké dvojici, Paz Vega a Rob Lowe, která televizně pojatý příběh solidně táhla a rozpohybovala.. Pokud jde o sex, respektive sexuální scény, s nimi to není nijak žhavé, i když vitální čtyřicátnice je schopna přivodit čtyřicítku horečku, marná sláva, film je z tohoto hlediska natočen zcela korektní až vlažnou formou. A to byly ve hře fetišistické praktiky, z nichž uzříme jen slabé náznaky. A profesí hlavní aktérky je striptérka. Ovšem "písek a zeď" je maximum, co si film dovolí ukázat. Je dost znát, že produkci filmu obstarala televizní společnost. Režie jede dost na jistotu. Neznámý režisér Christopher Zalla nepředvádí žádný nadstandard. Je zde však pěkně brutálně pojatá scéna, v níž je hlavní hrdina kvalitně zdecimovaný, za což by se nemusel stydět žádný hardcore horor. Výsledek se snažil vybočit z běžné produkce televizních flákot. Neměl ale dostatek odvahy i prostředků zpracovat dané téma výraznějším způsobem. 6/10 ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama