Láska s vůní sušenek (TV film)

The Cookie Mobster

Láska s vôňou sušienok

Komedie / Romantický

USA, 2014, 83 min

• velkyvezir

Má Mackenzie toto zapotřebí?????(25.2.2017)

• Jirkacek

Láska s vůní sušenek - ten název tak krásně voní, hmmmm áááchch. Bohužel samotný snímek byl tak brutálně přeslazený, že nám doma moc nechutnal. Jak řekla moje spolu dívající se žena, ten hlavní hrdina Joey, jehož si zahrál mně absolutně neznámý herec Rick Malambri, byl tak hezký až se mi nelíbil. A mně se zase nelíbilo to, jak špatně hrál a myslím si, že se měl do té role obsadit někdo jiný, protože se mi jaksi nechtělo věřit, že takový cukroušek z New Yorku se rozhodl opustit mafii a svědčit proti svým bývalým kolegům a tak přijel do malého městečka, seznámil se s krásnou Amandou, která se mi tedy moc líbila - zahrála si ji Pippa Black - a začal zde péci sušenky podle starého rodinného receptu. A ještě méně uvěřitelné bylo, že se mu tato práce tak zalíbila, že se zde dokonce chtěl po boku Amandy usadit a to vše během pouhých pár dní. Náhodou jej mafie však objevila a poslala za ním jednoho tlusťocha a jednoho přihlouplého mladíka, bývalé kolegy našeho hlavního hrdiny. Po jejich příjezdu do městečka se projevila jejich neschopnost, ale že by se nechali přesvědčit, aby s Joyem zde zůstali ? Romantika mi nevadí, ale tohle bylo už vážně moc. A když k tomu přidám snadno čitelný děj, příšerné dialogy a neznámé herce se špatnými výkony, nedalo se očekávat lepší hodnocení než dvě sušenkové hvězdy **. A to jednu dávám za tu romantiku a druhou za krásnou Černou Pipinku .(11.5.2017)