silentname

"Andron" je podľa mňa svojská verzia filmu Cube a Alec Baldwin, ktorý tu má veľa scénok, kde povie jednu vetu (alias - one liners). Nebudem klamať. Sú tu zaujímavé momenty a človek aspoň trošku chce vedieť kam sa tento futuristický film otrokárskej budúcnosti posunie, no na druhej strane je plný nevýrazných výkonov, slabo využitých zaujímavých momentov a miestami pôsobí neskutočne nudne. Páči sa mi ale atsmoféra filmu, fakt, že všetkým chýbajú ich spomienky a občas vie byť film aj zaujímavý. Miestami to ale prestreľujú tvorcovia so zmenami pamäte a zvratmi, ktoré prichádzajú odnikiaľ. Osobne by som film k zhliadnutiu nedoporučoval, ale nebolo to ani vyslovene strašné. Rozhodnutie nechám na vás. Hodnotenie: C- ()

maddy

Andron: The Black Labyrinth alebo lacná talianska (ale english-speaking) kópia Maze Runnera jemne mixnutá svetom Hunger Games, ktorá sa vlastne ani neodohráva v labyrinte, iba sa tak tvári, ale herci sa pohybujú po pár miestnostiach nejakého hnusného špinavého skladu, ktorý ma reprezentovať super high-tech komplex budúcnosti. Občas ich pritlačí stena, občas prebehne nejaký nezaujímavý a choreograficky nijaký súboj s „vojakmi“ odetými do chráničov a do toho celého sa zhovára Alec Baldwin sám so sebou pri tom ako celé to dianie v údajnom „labyrinte“ sleduje. Inak tu skutočne nie je o čo stáť, efekty sú priemerné (ale aspoň že tak, lebo čakal som oveľa horšie), herci strašní, postavy nezaujímavé, akcia takmer žiadna a príbeh je snáď tá najväčšia vykrádačka akú som kedy videl. Celý futuristický svet je postavený na nápade z Hunger Games a celá story následne na Maze Runnerovi, ešte aj s rovnakými zvratmi, postavami bez spomienok, labyrintom, vyústením a trápnym nábehom na pokračovanie v závere (toto všetko bola iba prvá skúška!), u ktorého je až smiešne naivné, že niekto veril, že k nemu by skutočne po takomto filme mohlo dôjsť. Sci-fi film z ranku Céčkových produkcií. Síce to nie je vyslovene urážlivé, žeby to chcel človek vypnúť po prvých piatich minútach ako poniektoré iné kúsky z rovnakej kategórie treťotriednych produkcií, ale ani tu nie je absolútne o čo stáť. A byť autorom Maze Runnera, tak režiséra/scenáristu v jednej osobe skutočne žalujem. Nevravím, že každý film musí byť originálny, aby bol dobrý, no toto už nie je ani len vykrádačka, ale doslovná kopírka. CELKOVO: 1* (2/10) ()

oveckaoa odpad!

Pan režisér Cinquemani tímhle debutoval je to podprůměrný režisér co později natočil Ghost Of Monday (za mě odpad) a Ritual Killera (za mě 1 hvězda) tady tohle si zaslouží opět odpad. V budoucnosti v roce 2154 zabije 9 miliard lidí nějaký výbuch zbytek přežívá jako otroci je tam i hra Andron kde se můžete přihlásit a pokud vyhrajete osvobodíte 3 lidi pokud tam zemřete zabijete i ty 3 lidi. Tak, že se tam přihlásí 10 lidí a různě tam chodí po nějaké továrně občas tam po nich jdou nějací roboti a na to čumí Alec Baldwin a vede to Danny Glover do toho tam mezi nima chodí nějaká hologramická ženská co Baldwinovi pomáhá. Je to zetková kopírka hladových her (různé regiony) a labyrintů, ale nedosahuje to ani 5 procentní kvality těch filmů. Není zde ani žádné gore a úmrtí jsou mimo záběr nebo nezajímavá jednoho zamáčkne zeď jednu Asiatku zabijou mimo záběr jednoho zastřelí  jednomu zlomí vaz a jedna se sama zabije, aby jim pomohla a několik jich zabije elektrický proud co trikově vypadá jak čáry co byly v seriálových Strážcích vesmírů. Na konci zjistíte, že vše je jen o tom přivést jednu plešatou černošku z místa a do místa b pak zjistíme, že se to ani nestalo a jedné ženské hrábne jelikož zjistí, že je sestra té hologramické holky a začne jich tam zabíjet přežijou dva a hra jich pozve do 2 úrovně pak zjistíme, že jeden mrtvý žije .  5 procent za začátek ()

iXtr3m3 odpad!

Úbohá bieda, ktorú som pretrpel len preto, že film som mal na hdd už 8 rokov a pred nedávnym časom urobil naň titulky vegetol, tak som si povedal, že to možno bude stáť za zhliadnutie. Omyl, veľký omyl. Nulová výprava, triky ako od Asylumu, herecké (ne)výkony žalostné, Baldwin bol čisto za "onelinera", takže pár scénok s jednou-dvomi vetami, podobne len v ešte menšej miere bol na tom Danny Glover. Vzniknúť to v deväťdesiatych rokoch, tak tomu dám možno dve hviezdy, vzniknúť to v 2015tom, tak to je hanba pre všetkých zúčastnených. Nabudúce budem snáď lepšie vyberať. ()