Překvapivě osobité a zábavně zpracované s obrovskou porcí Jennifeřina charismatu, která je skvělá herečka. Byť jsem netušil do čeho se pouštím a o čem to celé vlastně je, tak mě to náramně bavilo. Překvapení, že se jedná o vynalezkyni mopu a po čase dalších domácích vychytávek, bylo v mém případě, jako neznalce obsahu na místě. Je pravda, že ta strastiplná cesta za úspěchem mohla být hlubší a detailnější. V rámci na mě působícího odlehčeného přístupu, to ale plně kaceptuju a prostě nemůžu říct, že bych se nebavil, ba naopak.(15.1.2016)

Ono je to naozaj film o predávaní mopov. Jennifer Lawrence ako vždy vynikajúca, ale nerieši žiadne dôležité veci ako sa z obsahov javí, iba predáva mopy. Príjemne sa na to pozerá, ale i pri takomto hereckom obsadení musím konštatovať, že toto nevyšlo. Cooper úplne zbytočný, De Niro síce v pohode, ale načo? 60%(7.1.2016)

Já asi opravdu jen tak Jennifer Lawrence na chuť nepřijdu,protože podle mě je hodně přehodnocená a i někdy přehrává,ale zde byla docela snesitelná.Příběh o tom jak máma od dětí má sen a za ním si jde stojí za zhlédnutí pokud myslíte,že nic nemá cenu,ale kdyby to hrál někdo jiný tak by to pro mě bylo lepší :-).Už snad tradičně s ní tady hraje Bradley Cooper..:-) No za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.(13.5.2016)

Jennifer Lawrence byla skvělá, ale bohužel film jako celek tak nějak postrádal šťávu.... proto jsem s hodnocením na vážkách, ale nakonec jsou to 4 hvězdy s odřenýma ušima. To však především díky Jennifer a díky tématu filmu, které mi sedlo. Film o tom, že by člověk měl jít za tím, čemu věří, a nezvdávat se, i když nastanou těžké chvíle a dílčí neuspěchy. ~(3,5)~(8.1.2016)

„TOTO JE PŘÍBĚH JOY…“ /// Příběh holky, která nejdřív prožije „Americkej sen“, pak zjistí, že byznys (občas) není fér a nakonec (jako v každý správný pohádce) povstane z popela (jako ten bájnej Fénix). Příběh, za kterým vidím skutečnýho člověka. Rozhodně díky Jenifer. Její trhlá rodina má zase zásluhu na tom, že to není v tý dýlce nuda. Navíc jsou tady sympatický emoce, páč tý holce přeju… a pak doufám… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Zajímám se o historii. Čehokoliv. Třeba mopu. 3.) Thx za titule „Kateřina Hámová“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(17.5.2016)