Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Víkend, doba, kterou lidé tráví doma se svou rodinou, na cestách za dobrodružstvím, odpočinkem, nebo, což není tak časté, ve výtahu. Igor Alexejevič Lebeděv (Maxim Matvejev) je ředielem velké firmy. Když auditor odhalí podvod, kterého se dopustil společně s manželem své ženy Ivanem Ivanovičem (Alexandr Domogarov) rozhodne se uchýlit k vraždě. Z místa činu neviděn odchází, musí se však vrátit pro důležitý dokument a cestou uvázne na celý víkend ve výtahu. 
Víkend, doba, kdy se může vyrazit do přírody, doba, kdy se člověk může věnovat svým zálibám, nebo také doba, kdy se může začít vraždit ve velkém. Zlodějíček Max (Vjačeslav Čepurčenko) najde klíče od Igorova vozu a rozhodne se využít příležitosti. Se svou přítelkyní Soňou se rozhodne vyrazit na krásný víkend za město. To, co začalo tak hezky se nečekaně zvrtne, když se dozví, že Soňa čeká dítě. 
Dokonalá promyšlená vražda a proti ní několik vražd náhodných. Dva vrazi, ale trest čeká jenom na jednoho z nich. (Jezinka.Jezinka)

(více)

Recenze (1)

rivah 

všechny recenze uživatele

Neo noir černobílý thriller, remake Luis Malla "Ascenseur pour l'échafaud", situovaný do ultramoderní podnikatelské Moskvy....Elegantní, ale chladné.(50%) ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama