Přátelé (TV film)

Scénografie:

Josef Diviš

Kostýmy:

Jarmila Konečná

Drsný příběh na pozadí válečných událostí s dietlovským scénářem a kvalitním hereckým obsazením, kterému vedle vynikajícího Ladislava Mrkvičky překvapivě kraluje teprve devatenáctiletá Mahulena Bočanová v hlavní ženské dvojroli. Tradičně nezvládnuté jsou jen dobové reálie, které mají podléhat konci šedesátých let (1969), ale ve skutečnosti podléhají spíš soudobé vizáži. Škoda, celkový dojem by byl nepochybně lepší.(2.7.2016)

• Marze

Divadelní komorní drama o dvou hercích.(8.11.2018)

Téma super, ale v realizaci se to trochu ztratilo. Malinko bordel v retrospektivách, tragická výprava, ale průměrné výkony v hlavních rolích vyrovnávají štěky mých oblíbených dam Jirásková, Štěpánková.(22.6.2018)

• LadyPupu

Pár silnějších momentů sráží dolů celková televizní upatlanost a nevyvážené herecké výkony. Nemůžu si pomoct, ale Bočanová mě herecky nepřesvědčila.(24.12.2016)

Vizuálně nepříliš podařené po/válečné televizní drama...škoda že to celé nebylo černobílé, jako ta expresivně působící intermezza...pak by byl výsledný dojem o řád vyšší...(8.11.2018)