Zlatá mládež (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2015, 11x45 min

Dušan Mulíček
  • popelka595

Bohužel mi ušel smysl tohoto dokumentu, proto dávám odpad. Nechci si hrát na moralistu, ale na těch dětech (protože to v mých očích jsou opravdu jen děcka) je hrozně hezky vidět, jak jsou posedlí svým egem se vším, co k tomu patří. Naivně jsem po prvním dílu doufala, že jim hodně drsná tvář jatek aspoň trochu otevře oči, začnou o tom přemýšlet nebo s těmi zvířaty budou aspoň soucítit. Jenže bohužel to, co tam viděli a zažili, jim vůbec nevzalo chuť na maso ani nezměnilo jejich myšlení. Pouze zjistili, že tam by pracovat nemohli. Na závěr si udělali ještě grilovačku, bez jakýchkoliv výčitek.(27.11.2015)

• Djoker

Dobrý no, až na to, že nejde o zlatou mládež. Ta skutečná se totiž nikde nepotřebuje producírovat v televizi, aby časem měla kšefty, viz. zdejší obsazení: herec/dabér, zpěvák/moderátor, modelka/miss, od pohledu sice kurvička, ale nucená brigádničit (u zlaté mládeže něco nemyslitelného) a prominentní synáček/student, který by rád do politiky. Poslední je jako jediný alespoň blízko škatulce, ale už ta potřeba se vzdělávat a mít v budoucnosti "práci", ho do ní prostě nepustí. Topolánkův syn by byl ideálním zástupcem. Pseudostudium minimálně do 30, kurvičky, podnikatelské večírky, fet, rychlý a hlavně drahý káry a po čase klasická česká trafika od tatíka. Tady jen sledujeme mladé lidi, kteří nechtějí makat rukama (opravdu novinka) a zároveň jsou schopní utrácet velké sumy za párty, oblečení a elektroniku, což je zmíněno hned v úvodu, aby se na ně průměrná vidle, která je ráda, že je ráda, mohla od první minuty pořádně nasrat. Jako protipól tady budou další vidle, které jsou ochotny celý život čichat hovna (v dalších dílech budou samozřejmě trpět jinak) a je to podle nich "úplně normální". ČT zase jednou objevila Ameriku.(19.11.2015)

• DAPDO

Po dnešním díle o Chánovu, z kterýho vylezou kofoly, na který všichni platíme daně jako největší chudáčci, který nikdo nezaměstná a jsou strašně diskriminovaní, nemůžu dát nic jinýho než odpad. A zkurvený mediální mrdky z ČT, který uměj bravurně tyhle černý svině chránit ( to ale všechny tv ) a lhát lidem o tom, jak to skutečně chodí, vy si vyližte prdel a nastěhujte si ty chudáčky domů. Lidi, kurva, proberte se a nevěřte takovejmhle sračkám, pojďme s tím něco udělat, nebo nás ta černá mršina za chvilku sežere !!! A ta pětice pičusů alias hlavních hrdinů, je mi na blití... Narval bych je do Mischelinky tahat pneumatiky, hajzly rozmazlený !!!(25.11.2015)

• Karlos80

Mainstreamem, školou a dalšími prorežimními institucemi totálně zmasakrovaní mladí lidé cestují po stopách "uprchlíků" (rozuměj ilegálů!) do míst, z kterých vycestovali. Moderátor této reality show nás informuje o těchto mladých lidech jako o rozmazlených blbečcích. Dále se ani nemusím dívat! Další scénář je zoufale předvídatelný - mladí lidé prohlédnou a s pokorou zjistí, jaké strasti musí nebozí ilegálové na své cestě za štěstím (rozuměj do Evropy) protrpět. Jak si jich musíme kvůli tomu vážit, předcházet si je, hostit je a ve všem jim vždy vyhovět, ustoupit jim a vytvořit pro ně prostředí, v kterém se jim bude pohodlně žít a v kterém budou moci plně rozvíjet své zvyky, rituály, náboženství atd. Jsme povinováni ilegálům zajistit co největší pohodlí a dokonale se postarat o ně i o rodinné příslušníky, které si sem pozvou. Pořad vznikl za podpory Evropské unie.. už jsem viděl lepší komedie! :-) Odporná masáž, manipulace a propaganda - výplach mozků mladým lidem a ostatním naivkům..(13.6.2018)

• rikitiki

Vzhledem k mé zálibě v indické kinematografii jsem se podívala na dva díly z Indie. Viděla jsem pětici mě naprosto neznámých individuí, která nebyla moc zajímavá. Obsah indické anabáze bych shrnula: skupinka povětšinou fracků se pošklebuje Indům, ti se pošklebují nešikovným Čechům a divák se jim pošklebuje taky. K čemu to? ______Mělo to slibný sociální náběh - poznání nuzných podmínek na venkově a na předměstí, dětská práce, dřina na poli.... Jenomže to všechno spláchly odporné rasistické kecy některých zlatomládežníků (přičemž ani nevěřím, že to tak je, spíš šlo jen o scénáristicky nahrané představy - kdo ví, co jsou tihle mladí ve skutečnosti zač). Ale když se Indům posmívali do obličeje, když uráželi rodiny, které je u sebe nechaly přespat (i když, samozřejmě, i tohle bylo nahrané), přece jen je hnusné takhle ze sebe dělat burany, tupce a - znovu - rasisty. A dělat tak ČR ostudu. ______ Ale něco mi to dalo: nikdy se nechovat v zahraničí jako hovado, dívat se na visačky oblečení, kde je vyrobené, pořádně si rozmyslet cestu do Indie, a která místa v ní navštívit. _____A jako bonus: Tahle skupinka šla v Indii na film, který jsem před pár dny viděla a napsala k němu sem obsah. Munna Michael - jim se líbil, mě ne.(5.6.2018)