poster

Dig Two Graves

Fantasy / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 97 min

Režie:

Hunter Adams

Kamera:

Eric Maddison

Producenti:

Hunter Adams

Střih:

Scott D. Hanson

Scénografie:

Merje Veski

Kostýmy:

Lizzie Cook
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • kaylin
  **

  Je to takový zvláštní příběh, u něhož jsem si nemohl zvyknout na to, jakou poetiku prezentuje, jak se zde prolíná realita s něčím, co by mohl být i fantaskní horor. Nelíbily se mi postavy, které zde vystupovaly, a celou dobu jsem měl ke snímku odstup, což mi zkazilo zážitek. Ne, tohle mi prostě nesedlo.(31.3.2017)

 • vegetol.mp
  ****

  Tak se zase všichni uklidníme. Zcela nesmyslně podhodnocenej film, kterej zřejmě doplácí na to, že není žánrově vyhraněnej. Ted Levin je jako starej šerif výbornej a režie Huntera Adamse je natolik precizní, že by mu mohli závidět mnohem slavnější kolegové. Pokud se film atmosférou něčemu blíží, pak věcem od Stephena Kinga nebo Raye Bradburyho.(4.6.2017)

 • septic
  ***

  první polovina má suprový nádech. Je to takové temné, ale přitom jakoby pohádkové. Většinou jsem v podobných rolích zvyklý, že někdo (v tomto případě by to byla Jake) celý film ječí jak pojebaná kráva, ale tady to malá Samantha zahrála bravurně a role pro ni je napsaná skvěle. Od druhé poloviny se ale začíná vynořovat pointa příběhu, která je úplně debilní a navíc je vyvrcholena takovým jednovětným zakončením filmu, jakožto ukrutné moudro, které je spíš pro smích. Ano, je to krávovina, ale je to hezky natočeno a má to příjemnou atmosféru. Za mne 50%(14.6.2017)

 • 0128
  *****

  Zaujímavé, že všade inde má tento film skoro 60%... aj preto som dal 5 hviezd, aby sa tu hodnotenie zvýšilo... atmosféra vynikajúca, príbeh veľmi dobrý..nenechajte sa zmiasť hodnotením od neznalých :-) ...(7.6.2017)

 • spackler

  Proč těm dvěma dědečkům v roce 45 aspoň nenabarvili vlasy a kníra?(5.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace