Nakrútiť záber je niekedy naozaj dôležité. Martini Shot ponúka pohľad začínajúcich filmárov do zákulisia filmárskej brutality. (Barbiken)

Autogram

Tak to som sa pobavil. Aj ako študentský film sa dá natočiť zábavná takmer groteska a nie sú potrebné žiadne prevratné herecké výkony, len jeden Palonder s popleteným jazykom. Každý moment filmu má svoj náboj, pointu a záver prichádza až po titulkoch. Kamera bezcieľne blúdi, mikrofón sníma všetko, čo nemá, presne tak si predstavujem filmárske zákulisie, aj keď viem, že realita bude prozaickejšia. ()

Anderton

Jedna z najlepších vzoriek, akú súčasná režisérska tvorba na VŠMU ponúka. Najpodstatnejšie je, že to má hlavu a pätu. Pridanými hodnotami sú celkom úspešné pokusy o humor a náznaky vzťahov v skupine. Ako celok to však stále pôsobí trochu neisto a mne bohužiaľ pripadal Palonder so svojou kvázi lámavou slovenčinou skôr trápny. Ale asi to bol zámer. ()

ScarPoul

Jedna z najlepších vecí aké na pôde VŠMU vznikla. Palonder výborný a celé je to postavené na krásnej, absurdnej a skvelo naplnenej zápletke. Fakt som sa skvelo bavil. ()

E=mc2

....13 a 17? :) Palonder výborný. Stojí za to si tento krátkometrážny film pozrieť. Bavil som sa miestami výborne. 70% ()

BesnaSrnka

Kazimír je momentálne jeden z najšikovnejších ľudí na VŠMU a ak sa mu nebudú klásť veľké polená pod nohy, môže v blízkej budúcnosti nakrútiť pozoruhodné filmy. ()