Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

klukluka 

všechny recenze uživatele

Verbal by to nepochybně zhodnotil jinak, pokud by to viděl, což se nikdy nestane, ale pro gay komunitu můžou být Čtyři měsíce poměrně zásadní biják. Pokud by mi bylo dvanáct a měl bych o sobě nějaké pochybnosti, pak bych tenhle film určitě chtěl vidět. Coby obstarožní heterosexuál bych se bez něj obešel, rozhodně mě to ale neurazilo. ()

AloeB 

všechny recenze uživatele

Mexičanům jeden Moonlight očividně nestačil a tak si natočili měsíce rovnou čtyři. Cuatro lunas je tématickou mozaikou o tom, že homosexuální láska kvete v každém věku a že stejně tak k vám mají v každém věku předsudky, nebo vám rovnou namlátí. Některé scény jsou velmi zajímavé, povětšinou jde ale o klasickou vztahovou šeď s tím rozdílem, že zde jde o poněkud teplejší vztahovou šeď. Což je samozřejmě naprosto v pořádku a věřím, že mnohým nejistým chlapcům to dokonce i může pomoct, za mě je to však jen další příběh do specifické společenské skupiny, která mimo jiné nabízí i enormní množství poloodhalených mužských těl. Což je škoda, protože v případě poloodhalených ženských těl bych možná zcela zahleděn do sebe hodnotil víc :) ()

Reklama

katakomb 

všechny recenze uživatele

S počtem shlédnutých gay filmů jsem přísnější a ocenil bych v tomhle snímku méně patosu. Nemůžu ale popřít, že film předčil moje očekávání a neviděl jsem žádnou mexickou telenovelu, spíše to byla taková mexická verze Klubu zlomených srdcí. Dokázal jsem se vcítit do hlavních protagonistů a to je pro mě asi zásadní. Objektivně i subjektivně vzato je to povedený snímek, kde se sice odehrávají téměř všechna filmová a stejně tak i téměř všechna gay filmová klišé, ale celkový dojem z pěkného filmu to nijak nekazí. ()

Lubikem 

všechny recenze uživatele

Asi najúprimnejšia gay dráma akú som kedy videl, ukazujúca problémy, radosti a starosti gay života mužov od detstva (puberty) až po starobu. Štyri príbehy rozprávajúce o coming oute školáka, prvej láske dvoch študentov, o partnerských problémoch po 10 rokoch spolunažívania dvoch zrelých chlapov a o nenaplnených túžbach starca básnika. Je pravda, že niektoré scény sú moc uplakané a niektoré pritiahnuté za vlasy, ale aj tak to nemeni nič na tom, že to je prvý gay film, ktorému dávam plný počet hviezdičiek. Za výber hercov by som dal aj 10*. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Cuatro Lunas přináší snímek plný fešných Mexických chlapců a ve čtyřech příbězích zpracovává jejich vztahové propletence, coming outy, lásky a trápení. Máme tu chlapce, ještě školou povinné, jejichž přátelství je vystaveno zkoušce, když si jeden z nich troufne překročit hranici a zkusit něco víc. Pak tu máme pár, jejichž vztah začala nahlodávat každodenní rutina a vady toho druhého začaly být stále více jasnější. Dokáže nevěra jednoho z nich zachránit upadající vztah? Nebo spíše jeho konec urychlí? Dva kamarádi se po letech potkávají a jedné noci zjistí, že je to k sobě táhne. Jenže, co když se jeden z nich příliš bojí reakce okolí a rodiny? Stihne si včas uvědomit, co je správné? V posledním příběhu je hrdinou starší ženatý muž, který své touhy naplňuje v pánských "saunách." Potká jednoho muže a nabízí mu peníze jen za chvíle strávené s ním. Jenže i tento mladý "Gigolo" má svůj vlastní příběh. Můžou k sobě i přesto ti dva najít nějakou cestu? Výborný snímek s excelujícími herci, který se však na horkokrevné a temperamentní Mexiko jakoby trochu držel na uzdě v sexuálních scénách i celkovém zpracování. Neříkám, že jsem čekala nějaké "porno," jen to bylo takové... umírněnější, ne tak moc divoké a vášnivé, jak jsem očekávala. Zároveň je to takové... milé:) Silné scény však nechybí a zase jsem si během sledování pomyslela to, že takové filmy my prostě nikdy nebudeme umět točit... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama