poster

Šílenství Debory Logan

 • USA

  The Taking of Deborah Logan

 • USA

  The Taking

 • Velká Británie

  The Taking

Thriller / Horor / Mysteriózní

USA, 2014, 90 min

Režie:

Adam Robitel

Hudba:

Haim Mazar

Producenti:

Luke Daniels, Bryan Singer

Scénografie:

Danielle Aziz

Kostýmy:

Jayme Bohn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frajer42
  ***

  I když mě iritovaly všechny postavy s výjimkou ústřední důchodkyně a příliš mě neoslnil ani děj, tak přesto tento snímek celkem obstojně zvládá budovat atmosféru a lekačky jednoduše fungují. Trošku mi vadil vyšší výskyt hadů, protože jsou mi tato zvířátka nesympatická, nemám je rád a nikdy bych se s nimi nemazlil. Nechci říct, že se jich bojím, protože já se nebojím ničeho. Opravdu jsou mi tato mrštná a slizká stvoření pouze nesympatická. Existuje jediná výjimka a tou je můj vlastní, nechci se chlubit, ale po zaokrouhlení 20centimetrový chřestýš. Během lekaček se mnohokrát stalo, že jsem se lekl, až mi tento můj obr změkl. Možná to nebylo pouze z lekaček. Pohled na nahé opotřebované tělo šílené důchodkyně není jedna z věcí, která by mého hada obvykle prokrvovala. Nutno dodat, že důchodkyně se pohybuje po domě nahá ráda a bohužel i často. S přibývajícími minutami se děj stával zbytečně překombinovaným. To, co se zpočátku jevilo jako vylepšený Alzheimer se postupně proměnilo v tuctovou posedlost nezajímavým démonem. Ruční kamera před mým kritickým okem obstála. Ideální snímek pro diváky, kteří se brzy chystají a těší na penzi. Slabší 3 hvězdy.(13.1.2017)

 • Kudly4
  ****

  Ale jóóóó. Já ty FF moc nemusím, ale nedávná mega pecka Pod zemí mě strhla a říkal jsem si že další FF tak výbornej nebo aspoň z části tak dobrej zas dlouho nebude. A hele Taking, The je celkem solidní podívaná. Není to pecka jako Pod zemí, ale koukalo se na to dobře. Slušná psychodepka s bábou !! Místama jsem zavíral oči. 4*. Spokojenost. Že bych se dal na FF ? ...(15.1.2015)

 • kaylin
  ***

  Snímek má celkem zajímavou gradaci a není úplně předvídatelný, jsou zde momenty, které jsou nečekané. Jenže pořád mám pocit, že už jsem to viděl. Ano, jsou zde děsivé scény, hlavně jedna opravdu hnusná, kterou si člověk zapamatuje, ale nemůžu z toho skákat do vzduchu. No, na to, že se jedná o found footage si alespoň na ten průměr film „Šílenství Debory Logan“ sáhne.(3.8.2015)

 • M.i.k.e
  ****

  já mám tyhle FF horory vlastně rád a i když tohle je taková klasika,která nenabízí nic nového,atmosféra by se v určitých momentech dala krájet.Po standardně slabším rozjezdu přichází nějaké to domácí psycho a pár lekaček není vůbec špatných.Osobně sem nečekal nic a ve finále jsem příjemně překvapen...70%(23.2.2016)

 • Morholt
  ***

  Jeden z těch lepších FF, což u této kategorie znamená průměrný film. V tomto případě mě ani tolik neštvala poskakující kamera, ale spíš herci, kteří byli takřka do jednoho mizerní. Ale to tady ani tolik nevadilo, protože všechno se, víceméně, točilo kolem madam, která trpí hadím Alzhaimerem a je děsivá i když jí zrovna nepřepadávají hadí záchvaty. Oproti ostatním podprůměrným FF to má jeden výjev na konci, ze kterého jsem si sednul na zadek. Ti, co tvrdí, že když už nic, tak za tuhle scénu film vidět stojí, mají naprostou pravdu. 50%(4.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace