Šílenství Debory Logan

Scénografie:

Danielle Aziz

Kostýmy:

Jayme Bohn

Celkem zajímavý počin a překvapivě solidní film co se v Found Footage žánru objevil. První co bych chtěl pochválit je příběh který ukazuje trochu jiný způsob Alzhaimerovy choroby, tvůrci tuto chorobu vzaly solidně originálně. Druhým plusem je naprosto luxusní vizuální stránka ty efekty a pár celkem nechuťáren se tvůrcům dokonale povedlo a díky tomu film není jen dalším nudným FF se třepající kamerou.a největší plus padne herečce Larson. Ta předvedla parádní výkon a poměrně složitou postavu zahrála rozhodně lépe než polovina herců co hrají v áčkových filmech. I přes to jak to vychvaluji si ale nemůžu pomoc a musím říct že jsem se sem tam nudil a některé scény byly celkem zbytečné. 3* za film celkově a jeden bodík navíc za svěží oživená FF žánru.(23.5.2015)

Rozhodně jeden z těch vydařenějších FF. Skoro neustále se něco děje a napětí nám krásně graduje. Nejdříve se postavy pohybují jen po domě, jeho půdě a okolním lese, později zavítají i do nemocnice a dalších míst, které mají lepší a lepší psychoatmosféru. Smekám před herečkou Jill Larson na jejímž výkonu bylo jasné, že bude film stát či padat. A ona tuto výzvu zvládla dokonale, člověk se až divil jak dokáže stará křehká důchodkyně diváka silně znepokojit. Maskéři odvedli také dobrou práci a výraz, který se milé Deboře začne během filmu stále častěji usazovat na obličeji je opravdu psycho. Díky uživateli malylada za doporučení povedeného hororu. Hadí scéna pecka !(31.7.2016)

Slušná psychodepka!! The Taking mi byl už od začátku velmi sympatický found footage, na nic se nečeká, rozjede se film velmi rychle, hlavní představitelka velmi znepokojivá, taktéž mě zajímala celá záležitost týkající se Alsheimerovy choroby, ke konci film vytasí pár creepy výjevů( Ten jeden si pustíte minimálně 2x, něco takového jste ještě neviděli!). Překvapivě je film velmi dobrý i po technické stránce, takže ano, tohle se dá doporučit. Creepy a znepokojivý feeling se určitě dostaví. 65%(3.12.2014)

• maddy

To čo na prvý pohľad vyzeralo ako celkom zaujímavý found footage sa nakoniec ukázalo len ako ďalší tuctový prírastok. The Taking of Deborah Logan má síce netradičný námet o Alzheimerovej chorobe, ale to je aj najväčší problém filmu. Má neskutočne dlhý rozjazd a pokiaľ niekoho výrazne nezaujíma priebeh a príznaky Alzheimerovej choroby, tak minimálne prvá polovica mu bude pripadať zdĺhavá a zbytočná. Staršia vyziabnutá herečka stvárňujúca Deborah síce vyzerá znepokojivo samá o sebe, avšak tých následných pár creepy momentov nie je nijako zvlášť creepy a vyslovene poteší až posledných 10 minút v jaskyni s jedným šokovým výjavom. No to je na horor veľmi málo. CELKOVO: 2* (4/10)(30.10.2014)

Nový Found footage film? Jdu do toho, říkal jsem si před pár hodinami. Uvidím, jestli mě to mile překvapí. Po skončení...nestalo se tak. Nebylo to zlé, ale duchařských prvků zde bylo málo. 60%(4.9.2015)