Hra pre mládež o porozumení medzi generáciami. (STV)

javlapippi

"Telefóny sú všade a chorí ľudia tiež!" Mladý Gučík podporuje kriminalitu mládeže, pije kolu so Sanitrovou na rande, plánuje nový život po prvej výplate a odcudzuje sa rovesníkom z panelákovej klubovne. "My roboši jednoducho skôr dozrievame ako inteligenti." Jeho ovdovelá matka Zöllnerová tiež dlhšie randí s rozvedeným Sarvašom s podnikovou garsónkou a pokus o zoznámenie potomka so situáciou končí zbytočným napätím aj trápnymi vyhláseniami. "Zuzanka, choď do kuchyne, tu pôjde o chlapské veci!" Celé to zvedavo s uchom na stene sleduje mládežnícka kontrarozviedka Samek, Vančíková, Szabó, Vojtek, vedú sa pritom veľmi neprirodzené a patetické dialógy, ktoré to celé činia ešte vtipnejšie a tak si táto inscenácia zaslúži tri koruny do džuboxu. "Slušné dievča neotvára polonahé!"  ()

Hombre8

Slibně rozehraná partie s mladými a starými milenci v jedné rodině, která se chtěla rozdělit na dvě. Slušně vypracovaná psychologie postav, ale závěr to dost pokazil. Nakonec to ale na třetí hvězdu vyjde. Třeba i díky raritě, do té doby neviděné - Mustang s krytama! :-) ()