Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Soutěžní interaktivní zábavný pořad, ve kterém soutěžící z řad diváků řeší nečekané a povětšinou velmi kuriozní životní situace za účasti známých herců, kteří v inscenovaných scénkách účinkují či radí jako porotci. Pořad uváděli Miloslav Šimek a Jaroslav Suchánek a vysílal se v letech 1982-83. (Česká televize)

Recenze (6)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Miloslav Šimek a Jaroslav Suchánek vytvořili, myslím, až překvapivě dobrou moderátorskou dvojici. Soutěž Jak byste se zachovali je ale taková... Podivná, podezřelá. První díl, který ji divákům měl představit, jel celý podle připraveného scénáře, ani soutěžící nebyli pravými soutěžícími, což laťku humoru nastavilo celkem vysoko. Další díly, v nichž soutěžili obyčejní lidé, už tak úplně dobré nebyly.... S výjimkou momentů, které s největší pravděpodobností byly taky připravené scénářem. A protože takových momentů stále přibývalo, postupně jsem vlastně nevěřil skoro ničemu - pravosti diváckých dopisů, spontánnosti soutěžících, hlasování porotců, Šimkově a Suchánkově improvizaci, tomu, že spousta soutěžících pochází z Kladna náhodou a ne proto, že spoluautor scénáře Josef Fousek je také odtamtud... Bylo to zábavné, ale zvláštně. ()

sator 

všechny recenze uživatele

Nepamatuji se, ale časem si nejspíš nebudu pamatovat ani to co si teď pamatuji :-)První díl a dost---scénář: Šimek, Fousek... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama