Diablo

Akční / Thriller / Western

Kanada, 2015, 90 min

Občas se najde podprůměrně hodnocený film, který mě dokáže pobavit víc, jak leckterý hollywoodský tříáčkový popcorňák. A Diablo mi přichystal velmi zajímavé překvapení, protože se mu to nadmíru povedlo. Je to jasné béčko, takové trochu jednoduše, ale jinak kvalitně napsané. Má to skvělou kameru, putuje se tam překrásným prostředím a postupně to buduje hustší a hustší atmosféru. Režii nemám moc co vytknout. Vskutku dobře se na to dívá a stejně tak se to i poslouchá. Ani ten Scott Eastwood mi nepřišel zas až tak prkenný, jak mnoho lidí povídá. Z mého pohledu zbytečně sestřelený film a i přes trochu lacině useklý konec za mě palec nahoru.(28.7.2017)

• bourec

Taky si pustíte film,a čekáte že v ranku dotyčnýho žánru to bude výživná pecka,kterou po svym archivujete,a po skončení filmu jen útrpně píčujete nad kundovitostí všech,který se na tom podíleli.Scot Eastwood je sympaťák stejně jako jeho táta,vod začátku to ale neni žádná super jízda,a po hodině, kdy se potvrdí,co tušíte že je ten blb zač,jde ten film do sraček,a je z toho psycho tý nejnižší kvality.Tenhle film nemá žádnej význam ,a jeho sledování vám dá asi tolik,jako čumění do nebe,a čekání,až uvidíte autobus.10%.(3.7.2016)

Dokud to bylo jen o nahánění únosců, tak se nejednalo o nic extra. Sice tu byla nádherná krajina, Goggins byl fajn slizoun a dívat se na mladýho Eastwooda, jak přebírá tátovo řemeslo, je taky docela zábava. Potíž byla v tom, že se houby dělo. Nicméně jakmile se ukáže, že ne všechno je tak, jak se na první pohled zdá, začne poměrně solidní westernová jízda. Ten nápad se mi strašně líbil a o to víc zamrzelo, že si tvůrci s charakterem hlavního hrdiny nepohráli trochu víc. Ale i tak slušná práce a pevně doufám, že to není naposledy, co vylezl Clintův klon do sedla. 65%(16.1.2016)

nakoniec len také westernové psycho béčko, ktoré by si želalo o niečo zručnejšiu réžiu, lebo kamera je na úrovni a prostredie kde sa to odohráva je krásne, herci v pohode aj keď citeľne chýba postavám lepšie vykreslení charakter, hlavne ten prerod hlavnej postavy neodpálil v plnej veľkosti a sile, škoda, Scott Eastwood a jeho iná charakterová tvár než by sme čakali od syna slávneho Clinta Eastwooda /55%/(13.1.2016)

• Darth Revan

Po zhlédnutí filmu mám jasno: Scott Eastwood je to největší herecké poleno současného Hollywoodu. V tomto trapném "westernovém" pseudothrilleru ukázal, že fotrovi nesahá ani po kotníky. Jméno mu však několik dalších angažmá určitě zajistí. Ale u toho už po dnešním skvělém zážitku rozhodně nebudu! Odpad!(9.5.2017)

• - Scott Eastwood (Jackson) údajně dostává až 50 westernových námětů měsíčně, nicméně roli odsouhlasil právě v tomto, jehož zápletku označil za jedinečnou. (PanZahadnyCZ)