Reklama

Reklama

Povstání mrtvých: Strážní věž

Trailer 2

Skupinka lidí bojuje o život ve městě zamořeném zombie. (Filmbox)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (103)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Myslím že ano, aj keď zombíkov mám tak akorát. Hupla som do toho, aby som si overila Madsonovej Virgin. Tá promrštěná minutáž snímku škodí, no akce místami dupe a udržuje dynamičnost. Celkově zbytočné a parazitujúce na parazitoch, ktoré parazitujú na dávno časom overených origináloch. V tomto případě bych to kôli minutáži ani nenazvala filmovou skratkou. 3- ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Tohle mne velmi mile překvapilo ... Znechucenej většinou nízkorozpočtovejch zombáren z posledních let a v podstatě i třetím dílem videohry, která mne vůbec nebavila a po 10 min jsem ji smazal z pc, jsem v tento film vůbec nevěřil,, že mne zaujme. No a on zaujal !! A to od samotnýho začátku až do konce. V podstatě nonstop akce, nic moc se tam neřeší, prostě pár hlavních hrdinů v dost levně vypadajícím prostředí (zapomeňte na nějakej načančanej vizual po vzoru full hd videohry ...), což ale nevadí, protože je furt na co se koukat. Navíc co se mi hrozně líbilo, tak že film se bere jakýmsi zvláštním způsobem vážně, čekal sem spíš "splatter-komedii" a kdepak. Je to dost vážnej a temnej film a humor je zde spíš dost černej a jen takovej odlehčenej a úsměvnej. Sám se sobě divím, jak zombárny už moc nemusím, tak tohle mi hrozně sedlo. 4/5. ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Rozbiehajúca sa zombie nákaza, panikáriace mestečko a grupa rozdielnych ľudí, ktorá sa snaží prežiť. Aj keď je to pomerne tradičná schéma zombie hororov, je "Dead Rising" v skutočnosti založený na rovnomennej hre. Ktorú síce nepoznám, ale tipoval by som, že bola zábavnejšia a hodnotnejšia než tento film. Pozerať sa síce dá, no nie je ničím zaujímavejší od desiatok či stoviek podobných zombie survivalov. Natočené aj obsadené v pohode, hororové moc nie; skôr akčné a sem-tam ozvláštnené humornými scénkami (na chvíľu som si spomenul aj na "Sharknado") a dokonca aj post-apo momentmi typu "Doomsday". A napriek tomu všetkému to stále nič moc nie je. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Utíkej zahradníku ze Zoufalých manželek, utíkej, utíkej, honí tě zombie divokej, divokej. Stovky hladových a nemrtvých stále trpělivě čekají na příležitost, mizerný rozpočet je znát, zrovna jako scénář psaný někde v karavanu ve spěchu. Na druhou stranu nemá pražádné ambice, stále se něco děje (neříkám ovšem, že přijde nějaká zapamatování hodná scéna) a i humor se občas dostaví. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Doufal jsem sice ve větší akční gore inferno, ale bezesporu, bez diskuzí je Dead Rising lépe natočeným, krvavějším a zábavnějším hororem než intelektuální a nudný Home Video Made Wyrmwood. Potěší slušné herecké osazenstvo, držení se dle herní předlohy, především škála vynalézavých zbraňí a banda grázlů dodává filmu říz. Bavil jsem se slušně a pokud letos lepší Zombie horor už nevýjde, tak zvýším. 65% ()

Galerie (44)

Zajímavosti (6)

  • Ještě než byl film natáčen, vznikla stejnojmenná hra na PC. (Safa Daniel)
  • Mesto Fourtune City z hry Dead Rising 2 je v tomto filme spomínané jednou z hrdiniek filmu, Crystal (Meghan Ory). (beso74)
  • Při scéně ve skladu si můžeme všimnout, že jeden člen ze skupiny Logana (Rob Riggle) hraje hru "Dead Rising", podle které je film natočen. (sQelle)

Reklama

Reklama