Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

Bassko odpad!

Snaha o ozvláštnenie televízii sa síce cení, predsa len všetky tie denné seriály na jedno kopyto sa nám hnusia, ale toto bol skutočne chabý pokus. Tvorcovia si asi mysleli, že vziať už dávno spracované (S.O.S atď.) je fajn nápad, možno by aj bol, ale to by tí páni museli mať trochu zmyslu pre humor a hlavne pokory, pretože toto je doslova brak a považovať to za vtipné a k tomu to aj vysielať, sebareflexia nulová. ()

Etherium

Časom uvidíme, či sa to priblíži k SOS a legendárnym scénkam, určite lepšie ako klaustrofobicko-štúdiové Haló, po prvom diele slabšie 4*. Doplnenie: Po 6 dieloch moje hodnotenie sedí, a ak sa seriál udrží (Čo je na markíze otázne- penáze) a vznikne viac dielov, je tu šanca na "SOS 2". (Hesso a Karma vedú). Po 20 dieloch kredenc už klasika a hlavne total najzábavnejší Bukino. ()

RigorMortis odpad!

Ďalší dôkaz, že mnohí súčasní slovenskí herci skrátka nevedia hrať. Afektovný silený akožehumor v inom kabáte alias "škrtli nám Partičku, vytvorme si Kredenc". Navyše, nazvať Polnišovú "špičkovým komikom" je výsmech najhrubšieho zrna, tá ma od humoru ďaleko. Kde sú tie časy humoru Lasicu, Satinského a Filipa... Legendy pomaly umierajú a národ dostáva pomyje namiesto kvality. ()

Primavera

Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-) ()

gogo76

Kolísavá úroveň vtipov. Väčšinou slabá, občas trápna, ale niekedy príde taká scénka, že sa dobre zabavím. Výnimočne vybuchnem ako pri scénke v ambulancii -"Ešte nejaky probľém??" Zatiaľ 100% zábava je iba v kurze sebaobrany, aj keď je jasné, že to po čase stratí na sile. "Muž je nepriateľ, muž musí zemret!" Keďže sa volám Igor, tak u nás doma je to 2x zábavnejšie, ako možno pre iných. Pozriem si to vždy, ale non stop zábavu od toho rozhodne nečakajte. Ale ten kurz stojí za to. "Igor!!!...Ohrozuj!!!" 60%. ()

• Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)