Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

Bassko odpad!

Snaha o ozvláštnenie televízii sa síce cení, predsa len všetky tie denné seriály na jedno kopyto sa nám hnusia, ale toto bol skutočne chabý pokus. Tvorcovia si asi mysleli, že vziať už dávno spracované (S.O.S atď.) je fajn nápad, možno by aj bol, ale to by tí páni museli mať trochu zmyslu pre humor a hlavne pokory, pretože toto je doslova brak a považovať to za vtipné a k tomu to aj vysielať, sebareflexia nulová. ()

ujo_chmel odpad!

Toto je uz aj medzi tym hnojom co sa objavuje na slovenskych televiznych kanaloch vynimocne ubohe. Humor taky primitivny som naozaj este nikdy nevidel. Vlastne to sa ani neda nazvat humorom, je to len zopar zufalcov robiacich opicky a generujucich nahodny vyber slov pozliepanych do viet. Idiocracy v realite. ()

bubblebobble

Veľmi zlé. Po tretej časti som veľmi sklamaný. Malachovský kazil už celé Haló, Kemka to je taký trapko, ktorý získal svoju slávu svojou debilitou v Partičke no tu sa aj niečo hrá, takže mu to vôbec nejde. Pomajbo, kým ho niekto neusmerní alebo nehrá ženu je tiež pomerne slabý. Kubovčík, Šebová a Polnišová sú fajn ale jednoducho tie scénky pôsobia, tak, že ideme robiť humor ale nevieme akú to bude mať pointu. Neviem zrejme sa točí viac častí naraz ako je to už v televíziách zvykom, a potom to dopadne takto. Kde sú tie časy keď na STV bežalo SOS, ktoré si nebralo servítky pred ústa a robilo si kruto prču zo sračiek, ktoré vysielali komerčné televízie. Btw. tie Televízne koniny sú OTRASNÉ!!!!! ()

Richie4422

Snaha vrátiť časy S.O.S. Bohužial tie časy sú dávno stratené. Roman Pomajbo stratil humor v partičke a jeho náplňou resp. samostatnou tvorbou sú trápne športové vsuvky. Petra Polnišová si drží svoj šedý štandard, rovnako Kemka neprekvapí. Jediný kvôli ktorému som to ochotný pozerať je Michal Kubovčík. Ten chlap je jednoducho neskutočný, mrzí ma málo priestoru "Sveťa". Absolútne ma irituje Zuzana Šebová. Samotné zhodnotenie autorov tak hovorí o tom, čo sa človeku dostane. Pár dobrých scénok, zväčša parodických, niekoľko neskutočne trápnych gagov a vata v podobe novín. Kredenc neponúka zábavu, na akú má. Trojica z S.O.S (áno, aj Dangl) je proste vypratá, navyše bez Sklára. Nuda s občasným úsmevom. Hesso Jašterák FTW. Nič viac. ()

jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*. ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)